خرید زعفران اصل و درجه یک با قیمت مناسب | ماه‌چین

خرید زعفران اصل از کشاورز

محصولات ماه‌چین رو با عشق می‌کاریم

خرید زعفران از کشاورز و مزرعه‌دار، قطعا خیلی بهتر از خرید زعفرانی هست که از دست چندین واسطه گذشته و به دست شما رسیده. بسته های زعفران ماه چین، همگی مربوط به مزارع خود ما هستند و ما دائماً مشغول نگه‌داری و مدیریت مزارع خود هستیم.
ما همراه زعفران ها برگه آزمایشگاه و همچنین ضمانت نامه بازگشت وجه ارسال می‌کنیم چون خیالمون از بابت زعفران ها راحته و محصولیه که خودمون مصرف میکنیم. اگر قصد خرید زعفران رو را دارید برای همکاری آماده‌ایم.

چرا ماه چین؟

خرید مستقیم از مزرعه

بسته های زعفران ماه چین، همگی مربوط به مزارع خود ما هستند و ما دائماً مشغول نگه‌داری و مدیریت مزارع خود هستیم.

محصولات اصل و آزمایش‌شده

نتیجه آخرین آزمایش مربوط به زعفران ها را خدمت تان ارسال میگردد و تضمین می‌کنیم که کیفیت زعفران ارسالی فراتر از استاندارد کیفی زعفران است.

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت زعفران ها کاملا ضمانت شده می باشد، کافیست مقداری از زعفران را به آزمایشگاه ببرید، در صورت طبیعی نبودن ما ۲ برابر وجه پرداختی + هزینه آزمایشگاه را برایتان واریز میکنیم.

ارسال رایگان و سریع به سراسر کشور

ارسال سفارشات سه مثقال و بالاتر به سراسر کشور رایگان می باشد. همچنین درسفارشات یک مثقالی شما فقط ۹ و در دو مثقال ۵ هزار تومان را می پردازید و مابقی توسط ماه چین پرداخت می شود.

برای خرید عمده زعفران و یا خرید سازمانی با ما تماس بگیرید.

اگر درباره محصولات سوالی دارید یا نیاز به مشاوره برای خرید زعفران دارید با ما تماس بگیرید.
شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۴ و ۱۵ تا ۱۹:۳۰ – پنج شنبه ها ۸ تا ۱۴

اطلاعات بیشتر

چرا خرید زعفران ماه چین ؟

شرکت ماه‌چین با بیش از ده سال فعالیت در حوزه زعفران توانسته نقشی درخشان در زمینه‌ی آموزش کشت زعفران داشته باشد. در همین راستا محصولاتی که از زمین های خود و کشاورزانش را برداشت میکند بصورت مستقیم برای فروش زعفران بصورت عمده و خرده روانه ‌ی بازار کرده است.

همین که شما خرید زعفران را مستقیم از کشاورز انجام دهید حذف واسطه ها را به دنبال دارد و در نتیجه زعفران اصل با قیمت مناسب و واقعی به دست شما برسد.
رسالت ماه چین آموزش کشت زعفران و همچنین فروش زعفران درجه یک به بازارهای داخلی و خارجی است و تا به امروز نیز در این راه ثابت قدم مانده است.

خرید زعفران اینترنتی و آنلاین

یکی از مزایای خرید اینترنی زعفران امکان مقایسه‌ی قیمت زعفران در برندهای مختلف است.افتخار میکنیم ماهچین یکی از محبوبترین برندهای فروش زعفران بوده است.

زعفران را میتوانید در حجم های متفاوت از ماه چین خریداری کنید. حجم های در نظر گرفته زعفران در فروش ماه چین شامل : زعفران ۲ گرمی، زعفران ۱ مثقالی، زعفران ۳ مثقالی، زعفران ۵ مثقالی می باشد، همچنین حجم های بالاتر(خرید زعفران کیلویی و خرید زعفران عمده) را نیز میتوانید با تماس تلفنی سفارش دهید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران

شاید هنگام خرید زعفران متوجه تفاوت قیمت زعفران شده باشید.  دلایل زیر میتواند در قیمت گذاری زعفران موثر باشد.

 • نوسان قیمت دلار و ارز (زعفران یک کالای صادراتی است دور از ذهن نیست با تغییر قیمت دلار زعفران نیز گران شود)
 • درشت بودن کلاله زعفران
 • طریقه خشک کردن زعفران که اتویی و پرسی مرغوبترین نوع آن است
 • عیار زعفران که در آزمایشگاه مشخص میشود
 • توجه داشته باشید نوع بسته بندی زعفران بر قیمت آن تاثیر گذار است. ما توصیه میکنیم بسته بندی ای را انتخاب کنید که ماندگاری زعفران شما را بالا تر ببرد.(بهترین آن ظرف فلزی است که در ماهچین استفاده شده)
 • علاوه بر موضوع بسته بندی، نوع زعفرانی که میخرید نیز بر قیمت آن تاثیر میگذارد.

انواع زعفران

هنگام خرید زعفران ممکن است انواع مختلف آن کمی انتخاب را برای خرید سخت کند. طبقه بندی زعفران که در قیمت آن تاثیر مستقیم میگذارد شامل: زعفران سوپر نگین، زعفران شبه نگین، زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال، زعفران دسته یا دخترپیچ و در نهایت ریشه زعفران.
انواع زعفران
این تفاوت بخاطر نحوه‌ی جدا کردن کلاله ‌ی زعفران از گل زعفران است . مرغوب ترین نوع زعفران سوپرنگین و پرفروش ترین نوع زعفران سرگل است.

خرید انواع زعفران

شما میتوانید انواع مختلف زعفران را در حجم های مختلف مثقالی، گرمی، کیلویی و عمده را از ماه چین خریداری کنید.

معرفی اجمالی انواع زعفران

زعفران سوپر نگین

یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع زعفران، زعفران سوپر نگین است که از کلاله های سالم و کامل زعفران تشکیل شده است. زعفران سوپر نگین دارای رنگ قرمز تیره و براق، عطر و طعمی قوی ماندگار و قدرت رنگ دهی بالایی می باشد.
زعفران سوپر نگین ازسه شاخه کلاله تشکیل شده است که این کلاله ها در دستگاه خشک کن مخصوص زعفران قرار میگیرند و با مکش هوا و حرارت در زمان کوتاهی خشک می شوند. و این فرایند باعث محفوظ ماندن زعفران از آلودگی های محیطی می شود.
کلاله در زعفران سوپر نگین نسبت به سایر انواع زعفران ضخیم تر و به خاطر تفاوت در نوع فراوری آن رشته های صاف تری دارد. به همین خاطرقیمت زعفران سوپر نگین بسیار بالا می باشد.

زعفران اصل را چگونه تشخیص بدهیم؟

برخی از راه‌‌های ساده تشخیص زعفران اصل به شرح زیر است:

 • زعفران اصل مزه‌ی تلخی دارد.
 • سرقلم زعفران شیپوری شکل می‌باشد.
 • رنگ زعفران اصل زرشکی تیره است.
 • زعفران تازه عطر تندی دارد و به سرعت فضا را معطر می‌کند.
 • زعفران اصل سرعت رنگ‌دهی پایینی دارد.
 • زعفران اصل چرب نیست.
 • قدرت رنگ دهی زعفران‌ها با چه معیاری محاسبه می‌شود

قدرت رنگ‌دهی زعفران بر اساس میزان کروسین آن اندازه‌گیری می‌شود و اندازه‌گیری کروسین نیز نیاز به بررسی آزمایشگاهی زعفران دارد. زعفران ماه‌چین در چند مرحله به آزمایشگاه‌های تخصصی ارسال می‌شود تا از هر نظر بررسی و تایید شود.

ضمانت اصالت زعفران ماه‌چین چگونه است؟

از مهم ترین مزیت خرید زعفران ما‌ه‌چین میتوان به ضمانت نامه بازگشت وجه اشاره کرد. با این وجود اگر شما زعفران ماه چین را خریداری کرده‌اید میتوانید مقداری از زعفران را به آزمایشگاه ببرید و در صورتی که زعفران اصل نبود ما 2 برابر هزینه پرداختی + هزینه آزمایشگاه را به شما پرداخت می‌کنیم..

خرید زعفران با کیفیت و نشان سیب سلامت

یکی از مهم‌ترین اهدافی که تیم ماه‌چین در برنامه‌ی خود قرار داده است تامین سلامت بهداشتی زعفران تولیدی است و برخی از برنامه‌های گروه برای دست‌یابی به این هدف به شرح زیر می‌باشد:

 • ارجاع زعفران تولید شده به آزمایشگاه میکروبیولوژی
 • ایجاد مکانی مجزا و پاکیزه برای پاک‌کردن و خشک‌کردن زعفران
 • پاک‌سازی و ضدعفونی دوره‌ای مرکز پردازش و بسته‌بندی ماه‌چین
 • نظارت و بررسی سلامت پرسنل

زعفران ماه‌چین در کدام منطقه از ایران تولید می‌شود؟

همان‌طور که پیش‌تر نیز گفته‌ایم ماه‌چین شبکه‌ای از مزارع زعفران در سرتاسر ایران است و همین موضوع نیز سبب می‌شود تا زعفرانی گلچین شده و با بهترین کیفیت ممکن تولید و به شما همراهان ماه‌چین عرضه شود.
البته لازم به ذکر است که مزارع اصلی ماه‌چین در خراسان رضوی، تربت حیدریه و همدان قرار دارد و مزارع کشاورزان ماه چین در اصفهان، قزوین، سقز کردستان، زنجان، آذربایجان شرقی و.. می‌باشد.