خرید زعفران از مزرعه‌دار

زعفران درجه یک و تازه را بدون واسطه از مزرعه خرید کنید!

خرید مستقیم زعفران از کشاورز، قطعا خیلی بهتر از خرید زعفرانی هست که از دست چندین واسطه گذشته و به دست شما رسیده. زعفران ماه‌چین تفاوت خیلی زیادی با سایر زعفران ها داره چون ما تمام فصول سال مشغول مراقبت از مزرعه‌مون هستیم تا بجای استفاده از کود و سم شیمیایی، بتونیم به‌صورت ارگانیک محصولمون رو پرورش بدیم.
ما همراه بسته زعفران، برگه آزمایش و ضمانت نامه بازگشت وجه میفرستیم، پس با خیال راحت میتونید کیفیت و طعم واقعی زعفران رو با خرید از ما تجربه کنید.

مشتریان درباره ماه‌چین چه نظری دارند؟
محیا قدیمی
مشتری از اصفهان
مژگان عروجی
مشتری از تهران
آسیه اسدالهی نیا
مشتری از تهران

زعفران اصل چه ویژگی‌هایی داره؟

مزه تلخی دارد

شما می‌توانید زعفران اصل رو با مزه کردن آن تشخیص دهید که مزه تلخی دارد و نباید مزه ای غیر از آن مثل مزه شور یا شیرین بدهد.

سرعت رنگ‌دهی پایینی دارد

برخلاف چیزی که خیلی‌‌ها فکر می‌کنند زعفران اصل سرعت رنگ‌د‌هی پایینی دارد، علت آن هم این است که زعفران با افزودنی ها و ترکیب هایی مثل رنگ مصنوعی اسپری نشده باشد.

سر شاخه های زعفران شیپوری شکل هستند

اگر به سرشاخه های رشته‌ی زعفران نگاه کنید، زعفران باید شیپوری شکل باشد. این کار برای این است که بتوانید موادی مثل گلرنگ، کلاله ذره و... را از زعفران تشخیص دهید.

زعفران چرب نیست

رشته های زعفران را بین کاغذ کاهی و یا روزنامه قرار دهید. اگر روی کاغد روغن و چربی مشاهده کردید، زعفران تقلبی است اما اگر زعفران پودر شد زعفران اصل می‌باشد.

تیم ماه‌چین هر لحظه آماده پاسخ به سوالات شماست

اگر درباره محصولات سوالی دارید یا نیاز به مشاوره برای خرید زعفران دارید با ما تماس بگیرید.
شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۴ و ۱۵ تا ۱۹:۳۰ – پنج شنبه ها ۸ تا ۱۴