خرید زعفران از مزرعه‌دار

زعفران درجه یک و تازه را بدون واسطه از مزرعه خرید کنید!

خرید مستقیم زعفران از کشاورز، قطعا خیلی بهتر از خرید زعفرانی هست که از دست چندین واسطه گذشته و به دست شما رسیده. زعفران ماه‌چین تفاوت خیلی زیادی با سایر زعفران ها داره چون ما تمام فصول سال مشغول مراقبت از مزرعه‌مون هستیم تا بجای استفاده از کود و سم شیمیایی، بتونیم به‌صورت ارگانیک محصولمون رو پرورش بدیم.
ما همراه بسته زعفران، برگه آزمایش و ضمانت نامه بازگشت وجه میفرستیم، پس با خیال راحت میتونید کیفیت و طعم واقعی زعفران رو با خرید از ما تجربه کنید.

مشتریان درباره ماه‌چین چه نظری دارند؟
محیا قدیمی
مشتری از اصفهان
مژگان عروجی
مشتری از تهران
آسیه اسدالهی نیا
مشتری از تهران

زعفران اصل چه ویژگی‌هایی داره؟

مزه تلخی دارد

شما می‌توانید زعفران اصل رو با مزه کردن آن تشخیص دهید که مزه تلخی دارد و نباید مزه ای غیر از آن مثل مزه شور یا شیرین بدهد.

سرعت رنگ‌دهی پایینی دارد

برخلاف چیزی که خیلی‌‌ها فکر می‌کنند زعفران اصل سرعت رنگ‌د‌هی پایینی دارد، علت آن هم این است که زعفران با افزودنی ها و ترکیب هایی مثل رنگ مصنوعی اسپری نشده باشد.

سر شاخه های زعفران شیپوری شکل هستند

اگر به سرشاخه های رشته‌ی زعفران نگاه کنید، زعفران باید شیپوری شکل باشد. این کار برای این است که بتوانید موادی مثل گلرنگ، کلاله ذره و... را از زعفران تشخیص دهید.

زعفران چرب نیست

رشته های زعفران را بین کاغذ کاهی و یا روزنامه قرار دهید. اگر روی کاغد روغن و چربی مشاهده کردید، زعفران تقلبی است اما اگر زعفران پودر شد زعفران اصل می‌باشد.

برای خرید عمده زعفران با ما تماس بگیرید.

اگر درباره محصولات سوالی دارید یا نیاز به مشاوره برای خرید زعفران دارید با ما تماس بگیرید.
شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۴ و ۱۵ تا ۱۹:۳۰ – پنج شنبه ها ۸ تا ۱۴

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خرید زعفران

یکی از افتخارات ماه‌چین این است که مدت‌هاست به کشاورزان علاقمند به کاشت زعفران در سراسر ایران خدمات کاشت زعفران مرغوب را ارائه کرده است. این تجربه‌ی با ارزش در کنار علم روز دنیا سبب شده تا مجموعه ماه‌چین به انواعی از با کیفیت‌ترین زعفران موجود در ایران دسترسی داشته باشد.

ما‌ه‌چین در راستای حفظ ارزش‌های خود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها صداقت در کار است، مرغوب‌ترین نوع زعفران را به صورت عمده و در وزن‌های بالای ۲۰۰ گرم عرضه می‌کند. اگر می‌خواهید کسب‌ و کار خود را با زعفران مرغوب رونق ببخشید ماه‌چین آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

چرا باید زعفران مورد نیازمان را از ماه‌چین تهیه کنیم؟

زعفران ارگانیک

امروزه استفاده از مواد شیمیایی به‌شدت در کشاورزی مرسوم شده است و استفاده بی‌رویه از این مواد منجر به خطر افتادن سلامت مصرف‌کنندگان و کاهش کیفیت زعفران و در نتیجه کاهش صادرات و قیمت زعفران شده‌ است. ماه‌چین خودرا ملزم به حفظ سلامت مصرف‌کنندگان و حفظ کیفیت اصیل زعفران می‌داند و به هیچ وجه کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد.

در این راستا استفاده از کودهای حیوانی و زیستی را در الویت مصرف جهت غنی‌سازی مزارع وابسته به ماه‌چین قراردادیم تا بتوانیم به زعفرانی مرغوب و سالم دست پیدا کنیم.

تجربه‌

سال‌ها کار در حوزه‌ی زعفران به ما آموخته است تا چه کنیم تا زعفرانی مرغوب و مشتری‌پسند را ارائه کنیم. زعفران ماه‌چین کاملا متناسب با خواسته‌ی مشتریان تولید و فراوری می‌شود. این زعفران دارای رنگ‌دهی عالی و عطری است که هر زرشناسی را مدهوش می‌کند.

اصول کاری ماه‌چین

ماه‌چین به بازار زعفران نیامده تا با سودی ناشی از کیفیت دروغین محصولاتش سودی به جیب بزند و برود. ماه‌چین آمده است تا اعتماد مشتریان را جلب کند و در بازار بماند. ماه‌چین برای کار خود اصولی مانند صداقت در کار و رفتار با مشتری را دارد.

به شما اطمینان می‌دهیم که زعفرانی مرغوب را که بدست کشاورزانی پاکدست تولید شده را به دستان شما خواهیم رساند. زعفران ارگانیگ و پاک مشتریان خود را خواهد یافت و برکت را جاری خواهد ساخت.

دسترسی به مرغوب‌ترین نوع زعفران در سراسر کشور

ماه‌چین به سبب همکاری با کشاورزان زعفران‌کار در اغلب نقاط ایران دسترسی خوبی به انواعی از زعفران درجه‌یک و مرغوب را دارد و می‌تواند زعفران متناسب با نیاز شما را در هر مقدار دلخواه تامین کند.

صادراتی بودن محصولات

زعفرانی که ماه‌چین تولید و تامین می‌کند پتانسیل خوبی برای صادرات دارد و مطمئنا توانایی پاسخگویی به نیاز مشتریان سخت‌پسند اروپایی و عربی را دارد. نتایج آزمایشات انجام شده بر روی زعفران ماه‌چین نشان می‌دهد که میزان مواد موثره در عطر و رنگ زعفران به میزان خوبی در این زعفران وجود دارد که این خود تاییدی بر صحت اظهارات ماست.

مزراع ماه‌چین

مزراع ماه‌چین به صورت پیوسته مورد مراقبت قرار می‌گیرند و در هر مسئله‌ای بهترین‌ برند‌ها را برای مزارع ماه‌چین تامین کرده‌ایم. کیفیت و مشتری‌پسندی زعفران تولید شده در مزراع ماه‌چین مورد تایید بسیاری از مشتریان بوده است و آن‌ها نه‌تنها مشتریانی دائم برای زعفران ماه‌چین شده‌اند بلکه با مدیران ماه‌چین روابط دوستانه‌ای نیز برقرار کرده‌اند.

در بازار رقابتی امروز صداقت و کیفیت در محصول تنها عاملی است که می‌تواند راه شما را از رقبا جدا کند. ماه‌چین در این راه در کنار شماست و آماده تامین زعفران مورد نیاز شما در حجم‌های عمده جهت رونق کسب‌وکار شما و اهداف صاداراتی و مصرفی شما می‌باشد.