خرید زعفران اصل با برگه آزمایشگاه و ضمانت نامه | ماه چین

خرید زعفران اصل از مزرعه‌دار

محصولات ماه‌چین رو با عشق می‌کاریم ❤️

خرید زعفران از کشاورز و مزرعه‌دار، قطعا خیلی بهتر از خرید زعفرانی هست که از دست چندین واسطه گذشته و به دست شما رسیده. بسته های زعفران ماه چین، همگی مربوط به مزارع خود ما هستند و ما دائماً مشغول نگه‌داری و مدیریت مزارع خود هستیم.
ما همراه زعفران ها برگه آزمایشگاه و همچنین ضمانت نامه بازگشت وجه ارسال می‌کنیم چون خیالمون از بابت زعفران ها راحته و محصولیه که خودمون مصرف میکنیم. اگر قصد خرید زعفران رو را دارید برای همکاری آماده‌ایم.

چرا ماه چین؟

خرید مستقیم از مزرعه

بسته های زعفران ماه چین، همگی مربوط به مزارع خود ما هستند و ما دائماً مشغول نگه‌داری و مدیریت مزارع خود هستیم.

محصولات اصل و آزمایش‌شده

نتیجه آخرین آزمایش مربوط به زعفران ها را خدمت تان ارسال میگردد و تضمین می‌کنیم که کیفیت زعفران ارسالی فراتر از استاندارد کیفی زعفران است.

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت زعفران ها کاملا ضمانت شده می باشد، کافیست مقداری از زعفران را به آزمایشگاه ببرید، در صورت طبیعی نبودن ما ۲ برابر وجه پرداختی + هزینه آزمایشگاه را برایتان واریز میکنیم.

ارسال رایگان و سریع به سراسر کشور

ارسال سفارشات سه مثقال و بالاتر به سراسر کشور رایگان می باشد. همچنین درسفارشات یک مثقالی شما فقط ۹ و در دو مثقال ۵ هزار تومان را می پردازید و مابقی توسط ماه چین پرداخت می شود.

برای خرید عمده زعفران و یا خرید سازمانی با ما تماس بگیرید.

اگر درباره محصولات سوالی دارید یا نیاز به مشاوره برای خرید زعفران دارید با ما تماس بگیرید.
شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۴ و ۱۵ تا ۱۹:۳۰ – پنج شنبه ها ۸ تا ۱۴

پرسش و پاسخ
آیا زعفران تولید شده ارگانیک است؟

ماه‌چین یکی از طرافداران تولید زعفران ارگانیک در ایران است و برای ترویج هرچه بیشتر آن می‌کوشد. برای تولید زعفران ارگانیک باید مدیریت کودی مزرعه را به گونه‌ای انجام دهیم که کمترین میزان کود شیمیایی را در مزرعه زعفران به کار برده و بیشترین استفاده را از کودهای طبیعی داشته باشیم.

زعفران اصل را چگونه تشخیص بدهیم؟

برخی از راه‌‌های ساده تشخیص زعفران اصل به شرح زیر است:

  • زعفران اصل مزه‌ی تلخی دارد.
  • سرقلم زعفران شیپوری شکل می‌باشد.
  • رنگ زعفران اصل زرشکی تیره است.
  • زعفران تازه عطر تندی دارد و به سرعت فضا را معطر می‌کند.
  • زعفران اصل سرعت رنگ‌دهی پایینی دارد.
  • زعفران اصل چرب نیست.
آیا اصول بهداشتی در فرایند تولید زعفران رعایت می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین اهدافی که تیم ماه‌چین در برنامه‌ی خود قرار داده است تامین سلامت بهداشتی زعفران تولیدی است و برخی از برنامه‌های گروه برای دست‌یابی به این هدف به شرح زیر می‌باشد:

  • ارجاع زعفران تولید شده به آزمایشگاه میکروبیولوژی
  • ایجاد مکانی مجزا و پاکیزه برای پاک‌کردن و خشک‌کردن زعفران
  • پاک‌سازی و ضدعفونی دوره‌ای مرکز پردازش و بسته‌بندی ماه‌چین
  • نظارت و بررسی سلامت پرسنل
آیا زعفران‌های عرضه شده تازه است؟

تقاضای زعفران ماه‌چین به حدی بالاست که محصول سالیانه مزارع ماه‌چین کفاف آن را نمی‌دهد چه برسد به این‌که بخواهیم زعفران را انبار کرده و در سال‌های بعد به مشتریان عرضه کنیم.

زعفران ماه‌چین در کدام منطقه از ایران تولید می‌شود؟

همان‌طور که پیش‌تر نیز گفته‌ایم ماه‌چین شبکه‌ای از مزارع زعفران در سرتاسر ایران است و همین موضوع نیز سبب می‌شود تا زعفرانی گلچین شده و با بهترین کیفیت ممکن تولید و به شما همراهان ماه‌چین عرضه شود.

البته لازم به ذکر است که مزارع اصلی ماه‌چین در همدان، زادگاه اولیه زعفران ایرانی و تربت حیدریه می‌باشد.

قدرت رنگ دهی زعفران‌ها با چه معیاری محاسبه می‌شود؟

قدرت رنگ‌دهی زعفران بر اساس میزان کروسین آن اندازه‌گیری می‌شود و اندازه‌گیری کروسین نیز نیاز به بررسی آزمایشگاهی زعفران دارد. زعفران ماه‌چین در چند مرحله به آزمایشگاه‌های تخصصی ارسال می‌شود تا از هر نظر بررسی و تایید شود.

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر پیرامون خرید زعفران

یکی از افتخارات ماه‌چین این است که مدت‌هاست به کشاورزان علاقمند به کاشت زعفران در سراسر ایران خدمات کاشت زعفران مرغوب را ارائه کرده است. این تجربه‌ی با ارزش در کنار علم روز دنیا سبب شده تا مجموعه ماه‌چین به انواعی از با کیفیت‌ترین زعفران موجود در ایران دسترسی داشته باشد.

ما‌ه‌چین در راستای حفظ ارزش‌های خود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها صداقت در کار است، مرغوب‌ترین نوع زعفران را به صورت عمده و در وزن‌های بالای 200 گرم عرضه می‌کند. اگر می‌خواهید کسب‌ و کار خود را با زعفران مرغوب رونق ببخشید ماه‌چین آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

چرا باید زعفران مورد نیازمان را از ماه‌چین تهیه کنیم؟

زعفران ارگانیک

امروزه استفاده از مواد شیمیایی به‌شدت در کشاورزی مرسوم شده است و استفاده بی‌رویه از این مواد منجر به خطر افتادن سلامت مصرف‌کنندگان و کاهش کیفیت زعفران و در نتیجه کاهش صادرات و قیمت زعفران شده‌ است. ماه‌چین خود را ملزم به حفظ سلامت مصرف‌کنندگان و حفظ کیفیت اصیل زعفران می‌داند و به هیچ وجه کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد.

ما استفاده از کودهای حیوانی و زیستی را در الویت مصرف جهت غنی‌سازی مزارع وابسته به ماه‌چین قراردادیم تا بتوانیم به زعفرانی مرغوب و سالم دست پیدا کنیم.

تجربه‌

سال‌ها کار در حوزه‌ی زعفران به ما آموخته است تا چه کنیم تا زعفرانی مرغوب و مشتری‌پسند را ارائه کنیم. زعفران ماه‌چین کاملا متناسب با خواسته‌ی مشتریان تولید و فراوری می‌شود. این زعفران دارای رنگ‌دهی عالی و عطری است که هر زرشناسی را مدهوش می‌کند.

اصول کاری ماه‌چین

ماه‌چین به بازار زعفران نیامده تا با سودی ناشی از کیفیت دروغین محصولاتش سودی به جیب بزند و برود. ماه‌چین آمده است تا اعتماد مشتریان را جلب کند و در بازار بماند. ماه‌چین برای کار خود اصولی مانند صداقت در کار و رفتار با مشتری را دارد.

به شما اطمینان می‌دهیم که زعفرانی مرغوب را که بدست کشاورزانی پاکدست تولید شده را به دستان شما خواهیم رساند. زعفران ارگانیگ و پاک مشتریان خود را خواهد یافت و برکت را جاری خواهد ساخت.

دسترسی به مرغوب‌ترین نوع زعفران در سراسر کشور

ماه‌چین به سبب همکاری با کشاورزان زعفران‌کار در اغلب نقاط ایران دسترسی خوبی به انواعی از زعفران درجه‌یک و مرغوب را دارد و می‌تواند زعفران متناسب با نیاز شما را در هر مقدار دلخواه تامین کند.

مزراع ماه‌چین

مزراع ماه‌چین به صورت پیوسته مورد مراقبت قرار می‌گیرند و در هر مسئله‌ای بهترین‌ برند‌ها را برای مزارع ماه‌چین تامین کرده‌ایم. کیفیت و مشتری‌پسندی زعفران تولید شده در مزراع ماه‌چین مورد تایید بسیاری از مشتریان بوده است و آن‌ها نه‌تنها مشتریانی دائم برای زعفران ماه‌چین شده‌اند بلکه با مدیران ماه‌چین روابط دوستانه‌ای نیز برقرار کرده‌اند.

در بازار رقابتی امروز صداقت و کیفیت در محصول تنها عاملی است که می‌تواند راه شما را از رقبا جدا کند. ماه‌چین در این راه در کنار شماست و آماده تامین زعفران مورد نیاز شما در حجم‌های عمده جهت رونق کسب‌وکار شما و اهداف صاداراتی و مصرفی شما می‌باشد.