خرید کود زعفران به صورت پکیج کامل|قیمت کود زعفران | ماه چین

emoji خرید کود زعفران و ارائه برنامه کودی

emoji حتی در دوران خشک‌سالی، بازدهی مزرعه خود را افزایش دهید.

با ماه‌چین دیگر نگران خرید کود زعفران برای مزرعه خود نباشید. ما اینجا هستیم تا تجربه‌ی خودمان را با شما به اشتراک بگذاریم. برای همکاری آماده‌ایم.

لیست قیمت و خرید اینترنتی کود محلول پاشی زعفران


پکیج کودی محلول پاشی زعفران

پکیج حرفه‌ای محلول پاشی

پر فروش‌ترین
 • مخصوص افرادی که می‌خواهند حرفه‌ای باشند.
 • ارائه فرمول کودی ۶ مرحله‌ای
 • پشتیبانی و مشاوره ۴ بعدی
ناموجود
پکیج کودی محلول پاشی زعفران

پکیج اقتصادی محلول پاشی

 • مناسب برای مزارع زعفران بزرگ و متوسط
 • ارائه فرمول کودی ۴ مرحله‌ای
 • پشتیبانی و مشاوره ۴ بعدی
ناموجود

پکیج خانگی و ۵۰۰ متری محلول‌پاشی

 • شامل ۵ کود تقویتی
 • ارائه فرمول کودی ۶ مرحله‌ای
 • پشتیبانی واتساپی
ناموجود

لیست قیمت و خرید اینترنتی کود آبیاری زاج آب زعفران


پکیج کودی آبیاری زاج آب حرفه‌ای

پر فروش‌ترین
 • مخصوص افرادی که می‌خواهند حرفه‌ای باشند.
 • شامل ۵ کود تست شده، اصل و برند خارجی
 • حاوی کود های کامل و ریشه‌زایی
 • حاوی عناصر کم مصرف و ضروری گیاه زعفران
 • پشتیبانی و مشاوره اختصاصی با کارشناس ارشد
 • تقویت تضمینی پیاز زعفران
 • مخصوص مزارع زعفران بالای ۱,۰۰۰ متر
ناموجود

پکیج کودی آبیاری زاج آب اقتصادی

 • شامل ۳ کود تست شده، اصل و برند خارجی
 • حاوی کود کامل 20-20-20
 • پشتیبانی و مشاوره رایگان
 • دارای بروشور نحوه مصرف
 • مخصوص مزارع زعفران بالای ۱,۰۰۰ متر
ناموجود

پکیج خانگی و ۵۰۰ متری آبیاری زاج آب

 • مخصوص مزارع خانگی و متراژ پایین
 • شامل ۵ کود تقویتی
 • تقویت پیازهای دختری
 • پشتیبانی و مشاوره رایگان
 • دارای بروشور نحوه مصرف
ناموجود

اگر با خرید اینترنتی کود زعفران آشنایی ندارید، برای سفارش تلفنی با ما تماس بگیرید.

راز برداشت بالای زعفران چی میتونه باشه؟ arrow
چرا ماه چین؟

مشاوره اختصاصی کود دهی

شما با خرید کود از ماه چین ، از مشاوره اختصاصی کود دهی بهرمند خواهید شد و هر لحظه می‌توانید با ما تماس بگیرید.

محصولات اصل و معتبر

کود های موجود در ماه چین بر خلاف دیگر کود های بازار، کاملا اصل و معتبر هستند.

ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که به هر دلیلی از کود های خریداری شده منصرف شدید، تا ۷ روز فرصت دارید که سفارش خود را عودت دهید.

ارسال سریع به سراسر کشور

تمام سفارشات بعد از تکمیل در سریعترین زمان ممکن تحویل داده می‌شود.

توضیحات

خرید کود زعفران برابر است با افزایش سود برداشت

مخاطبین این صفحه کشاورزان آینده نگری هستند که به اهمیت خرید کود زعفران پی برده‌اند. همواره سوالات زیادی درباره‌ی کود زعفران از کارشناسان ماه چین پرسیده میشود که ما تصمیم گرفتیم برای هر موضوع مقاله‌ای جدا فراهم کنیم و بصورت مفصل به هر پرسش پاسخ بدهیم. لینک این مقالات را در پایین آورده‌ایم :

بعد از خواندن محتوای این عناوین تمام پرسش های شما درباره‌ی کود زعفران و مراحل انجام آن، پاسخ داده خواهد شد.

چنانچه نیاز دارید قبل از خرید کود مناسب برای مزرعه زعفران خود با کشاورزان باتجربه مشورت کنید میتوانید از مشاورین ماه چین کمک بگیرید.
02191012322

پکیج‌های کودی ماه چین چه ویژگی هایی دارند؟

کود زعفران

یکی از مهمترین نکات قبل از پرداختن به ویژگی محصولات کودی ماه‌چین، معرفی دو مرحله‌ی مهم از کوددهی زعفران، یعنی محلول پاشی و زاج آب است. اهمیت این دو مرحله به قدری است که اگر هر کدام انجام نشود تمام زحمت کشت زعفران شما بی‌فایده است. شما میتوانید در هر مرحله از کود دهی زعفران این پکیج ها را از ماه‌چین تهیه کنید.

کارشناسان فروش ماه‌چین با استفاده از تجربه‌ خود در فروش کود زعفران و همچنین نیاز کشاورزان به کود (با توجه به نوع و متراژ کشت) ، اقدام به تهیه‌ی پکیج‌هایی کرده‌اند که علاوه بر حفظ کیفیت باعث کاهش هزینه‌ی کوددهی میشود چرا که این محصولات در حجم های مختلف و قیمت های متنوع آماده شده اند.

این محصولات کودی به تنهایی توان کامل کردن برنامه‌ی کودی زعفران را ندارند و باید در کنار همدیگر استفاده شوند تا نتیجه‌ی مطلوب را ببینید. این فرمول کودی زعفران نتیجه‌ی بیش از ده سال  تجربه کشت زعفران و انجام آزمایش بر زمین و پیاز زعفران است. 

قیمت کود زعفران در سال ۱۴۰۱

یکی از مهمترین نکات درباره‌ی پکیج های کودی ماه‌چین، صرفه جویی در بودجه خرید و کاهش قیمت کود زعفران است. اگر قیمت هر کود را در حجم های اصلی بررسی کنید متوجه تفاوت قیمت خواهید شد. این کاهش قیمت به این علت است ما حجم این کود ها را با توجه به متراژ زمین شما کاهش داده‌ایم تا بیشتر از نیاز کشت زعفران کود تهیه نکنید.

خرید کود مناسب برای زعفران

کودهای مختلفی برای مزارع زعفران استفاده می‌شود و مسلما هر کدام مزایا و معایب خود را دارد. اما این مزایا و معایب مطلق نیستند و متناسب با آب و هوای محل کشت زعفران، نوع زمین و دیگر موارد قابل تغییر هستند.

البته ماه‌چین برای این گونه موارد نیز راه‌حلی دارد و آن نیز استفاده از سبدی از کودهای تقویتی برای مزارع زعفران است تا احتمال اتفاق هر گونه خطایی کاهش پیدا کرده و بازدهی مزرعه با افزایش حتمی همراه شود.

ماه‌چین به منظور تسهیل فرایند مدیریت کودی مزرعه زعفران اقدام به تهیه‌ی پکیج‌های کودی مناسب برای مزرعه زعفران شما کرده است. این پکیج‌ها هر آن‌چیزی که شما احتیاج خواهید داشت را در اختیارتان خواهد گذاشت.

ماه‌چین همواره برای مزارع تحت مشاوره و پوشش خود بهترین کودها را انتخاب و معرفی می‌کند و نحوه انجام این کار نیز بدین صورت است که پس از درخواست مشاوره شما از ماه‌چین، کارشناسان ماه‌چین اقدام به آنالیز مزرعه شما و تعیین مناسب‌ترین برنامه کودی برای مزرعه شخص شما می‌کنند.

در این مرحله با توجه به اطلاعاتی که از مزرعه شما به دست آمده است پکیج کودی مناسبی را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا پاسخ‌گوی تمام نیاز شما در زمینه مدیریت کودی مزرعه زعفران باشد.

کوددهی زاج آب زعفران

چگونه بفهمیم چه کودی مناسب زعفران است؟

شما به عنوان یک کشاورز امکان آزمون و خطا را ندارید و نمی‌توانید به طور مداوم کودهای مختلف را روی مزرعه‌تان تست کنید. از آن گذشته این تنوع در کودها به طور مداوم بیشتر و بیشتر می‌شود و عملا امکان بررسی پیوسته را از کشاورز سلب خواهد کرد.

ماه‌چین به واسطه دسترسی به تعداد زیادی از مزارع زعفران که یا متعلق به خود ماه‌چین هستند یا مورد حمایت ماه‌چین هستند اقدام به بررسی انواع مختلف کودها در بسیاری از نقاط ایران کرده است.

گذشته از این‌ها تجربه‌ی چندین ساله ماه‌چین در کاشت زعفران سبب شده است تا با بهترین زمان‌بندی و روش کود دهی و محلول‌پاشی زعفران آشنا باشد. شما می‌توانید جهت مشاوره و دریافت برنامه مدیریت کودی متناسب با مزرعه خود با کارشناسان ماه‌چین تماس بگیرید.

چرا مدیریت کودی مزرعه زعفران اهمیت دارد؟

افزایش سود در مزرعه زعفران

خرید کود زعفران برای مزرعه نه تنها یک خرج اضافی نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری کم‌ریسک و پرسود است. کود دهی درست به مزرعه زعفران منجر به  افزایش حداقل 50 درصدی میزان زعفران برداشتی در سال‌های بعد می‌شود. یعنی بازگشت سرمایه در کوتاه مدت.

هم‌چنین مدیریت کودی مزرعه زعفران منجر به افزایش وزن پیاز های دختری در زیر زمین و در نهایت افزایش میزان پیاز برداشتی در سال‌های آخر کشت زعفران می‌شود. یعنی بازگشت سرمایه در بلندمدت.

جلوگیری از زیان در مزرعه زعفران

همان‌طور که می‌دانید خاک‌های ایران به سبب الگوی کشت نامناسب با اقلیم ایران دیگر مانند گذشته حاصل‌خیز نیست و توان تامین مواد مغذی گیاهان زراعی را ندارد.

گذشته از این مورد زعفران بواسطه نیازهای غذایی نسبتا کم‌تر آن در زمین‌های کم‌تر حاصل‌خیز می‌کارند. همه این موارد به ما می‌گوید که زعفران‌های کشت شده بیشتر مواقع در فقر مطلق غذایی به سر می‌برند و این فقر مواد غذایی منجر به آسیب به گیاه زعفران و در نهایت کاهش کیفیت محسوس زعفران می‌شود.

پس برای اینکه بازدهی زعفران یا به عبارت دیگر میزان زعفران برداشتی و میزان تکثیر پیاز در هر هکتار افزایش یابد باید اقدام به تغذیه مناسب و با برنامه مزرعه زعفران بکنیم. یعنی مدیریت کودی مزرعه‌مان را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

محلول پاشی زعفران

مراحل مدیریت کودی مزرعه زعفران

یکی از مهم‌ترین مراحل مدیریت مزرعه زعفران خرید و تامین کود لازم در زمان مناسب و تزریق آن به زمین و در نهایت پیازهای زعفران است. مدیریت کودی مزرعه کاری بسیار آسان خواهد بود اگر از مسیری که قرار است در آن گام بردارید آگاه باشید.

مراحل مدیریت کودی مزرعه زعفران به شرح زیر است:

 1. آگاهی از ویژگی‌های زمین‌شناختی مزرعه خود به واسطه تجربه کارشناسان یا آزمایشگاه خاک شناسی و آنالیز نیازهای تغذیه‌ای خاک مزرعه‌ی شما
 2. بررسی و تحقیق در مورد کودهای موجود در بازار
 3. خرید کود مناسب زعفران مزرعه شما
 4. استفاده بهینه از کود خریداری شده در زمان مناسب

این‌ها مراحلی است که ماه‌چین بارها و بارها از صفر تا صد و با بهترین کیفیت ممکن برای مزارع تحت پوشش خود انجام داده است. نتیجه این خدمات ماه‌چین را می‌توانید در پیام‌ها و نظرات پر مهر دوستان ماه چینی ما ببینید.

این صفحه چقدر براتون مفید بود؟

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۵۲ رای