خرید زعفران عمده از کشاورز

شرکت ماه چین با سابقه ای درخشان در عرضه ی زعفران عمده (گرمی و کیلویی) در خدمت بازارهای داخلی و خارجی می باشد. ما زعفران مورد نیاز شما را بصورت مستقیم از مزارع و کشاورزان خود تامین میکنیم؛ به همین جهت کیفیت محصولی را که به دست شما می رسانیم صد در صد تضمین خواهیم کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط خرید و فروش زعفران عمده ادامه‌ی مطالب را بررسی کنید.

خرید انواع زعفران عمده در ماه چین

زعفران عمده سوپر نگین

از سافرانال و کروسین بالایی برخوردار است و بنابراین رنگدهی و عطر آن نسبت به انواع دیگر زعفران بیشتر است

زعفران عمده نگین

در آن خمیدگی و فرخوردگی در سطح رشته‌ها مشاهده نمی‌شود. در زعفران نگین+ سرشاخه ها به طور کامل از هم جدا شده اند.

زعفران عمده سرگل

پراستفاده‌ترین نوع زعفران است و قسمت ریشه در آن مشاهده نمی‌شود.

زعفران عمده ریشه سفید

خواص و رنگدهی وعطر آن از زعفران سوپرنگین کمتر ولی از انواع دیگر زعفران بیشتر می‌باشد.

زعفران عمده پوشال

دارای کلاله های قرمز رنگ و قسمت هایی از ریشه (خامه) زعفران است.

شرایط خرید زعفران کیلویی و زعفران فله ای

روش خرید زعفران عمده

خرید زعفران عمده بدون واسطه درماه‌چین به دو صورت انجام میشود. خرید عمده زعفران بصورت حضوری: مستقیم از مزرعه و کشاورز ، خرید عمده زعفران بصورت غیر حضوری: آنلاین.

نحوه ی دسته بندی زعفران فله ای

زعفران عمده بصورت دسته بندی های فلزی در حجم کیلویی و گرمی در ماه چین ارائه میشود. (ظروف فلزی بهترین گزینه برای محافظت از زعفران در مقابل نور، خرد شدگی، رطوبت هوا و آلودگی محیطی می‌باشد.)

شرایط پرداخت

پرداخت بصورت نقد: کارت‌به کارت و شماره‌ی شبا

شیوه ی ارسال و زمان تحویل

سفارشات عمده زعفران در سریع‌ترین زمان ممکن (بلافاصله بعد از ثبت سفارش) از طریق پست بصورت رایگان به سراسر کشور ارسال می‌شود.

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت زعفران ها کاملا ضمانت شده می‌باشد، کافیست مقداری از زعفران را به آزمایشگاه ببرید، در صورت طبیعی نبودن ما ۲ برابر وجه پرداختی + هزینه آزمایشگاه را برایتان واریز میکنیم.

ضمات کیفیت محصول

محصولات ماه‌چین دارای اصالت و برگه‌ی آزمایش کیفیت محصول از آزمایشگاه‌های تخصصی و معتبر می‌باشند.

قیمت زعفران عمده

قیمت زعفران در رنج‌های متفاوتی وجود دارد عواملی‌که در متفاوت بودن قیمت زعفران عمده تاثیرگذار هستند به ترتیب:

با توجه به موارد بالا قیمت عمده‌ی زعفران در سال1401 دچار تغییرات است. برای مشاهده ی لیست قیمت روز عمده زعفران بصورت کیلویی‌وگرمی روی لینک زیر کلیک کنید.

زعفران عمده کیلویی چند؟

تامین زعفران عمده برای بازار داخلی و خارجی از ماه چین

با توجه به ارزش زعفران  چه در سبد غذایی و چه در بخش درمانی، این طلای سرخ جایگاه خود را در بازار های داخلی و خارجی بدست آورده است. ایران توانسته سهم بزرگی از بازار این محصول را از آن خود کند.

بدلیل تغییرات اقتصادی در ایران مسائل مربوط به بازار خرید و فروش زعفران بصورت کوتاه مدت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بخش بزرگی از تجارت زعفران در شهر مشهد انجام میگیرد شرکت ماه چین نیز بخشی از کشت زعفران خود را در این منطقه انجام میدهد.

شما میتوانید زعفران اعلا کیلویی در مشهد را بدون واسطه با بهترین قیمت زعفران در مشهد از ماه چین تامین کنید؛ همچنین ماه‌چین در مناطقی که امکان کشت زعفران وجود دارد  کشاورزان متخصص در حوزه زعفران را آموزش داده که شما میتوانید محصول خود را بصورت مستقیم از آنها تهیه کنید.

خرید زعفران برای صادرات

اگر به عنوان یک تاجر قصد خرید و فروش زعفران در دبی، ترکیه و یا کشور های دیگر را دارید میتوانید زعفران صادراتی را از ماه‌چین تامین کنید. با توجه به مسائل مربوط به خروج کالا از ایران ما زعفران عمده را فقط در همین کشور تحویل شما میدهیم.
تماس با مشاورین

خرید زعفران برای سازمان ها

مراکز دولتی و خصوصی
کلیه ی مراکز خصوصی اعم از : رستوران، هتل، قنادی و شیرینی پزی و هر بخش خصوصی و دولتی که نیاز به خرید کیلویی زعفران دارد میتوانند خرید خود را از ماه‌چین انجام دهد.
تماس با مشاورین

.

نکات مهم قبل از خرید زعفران از عمده فروش ها

پیشنهاد میکنم قبل‌از اقدام برای خرید کیلویی زعفران مقاله‌ی مربوط به تشخیص زعفران اصل را مطالعه کنید.این مقاله دید خوبی برای تشخیص کیفیت زعفران مرغوب از تقلبی به شما میدهد.

کیفیت زعفران و نوع آن بر روی قیمت محصول تاثیرگذار است.اما این نکته را به یاد داشته باشید قیمت گران نشانه‌ی مرغوب بودن و قیمت ارزان نشان بی کیفیت بودن زعفران نیست.

از آن جایی که خرید عمده در حجم بالا انجام میشود نگهداری محصول در طولانی مدت باید به بهترین نحو انجام پذیرد بسته‌بندی‌های مختلف قیمت‌های مختلفی دارند. ما در ماه‌چین از ظروف فلزی استفاده میکنیم.

توجه داشته باشید نوسان قیمت دلار تاثیر مستقیمی بر تغییرات قیمت زعفران دارد. با توجه به شیب صعودی قیمت‌ها هر چه زودتر خرید خود را نهایی کنید به نفع شما است. اگر زعفران از عمده فروش تهیه می‌کنید به مجوز بهداشت و سلامت محصول توجه کنید.

معرفی مجموعه ماه چین

مجموعه ماه چین اولین سامانه خدمات کشت و فروش زعفران در سرار کشور است که به طور تخصصی در زمینه صفر تا صد کشت و فروش زعفران فعالیت دارد. در مجموعه ماه چین ما تمام سعی خود را داریم که با آموزش های تخصصی کشت زعفران در سراسر ایران را رواج دهیم تا کشت زعفران که یک کشت کم آب بر در بین گیاهان بوده در این بحران کم آبی کشور، جایگزین کشت های پر آب بر شود.

مزیت خرید عمده زعفران فله ای به خرید زعفران مثقالی

اگر شما جز افرادی هستید که از زعفران استفاده زیادی دارید پیشنهاد ما به شما خرید عمده زعفران است. چون که افرادی مانند رستوران داران، هتل داران، آشپزخانه ها، قنادی ها و شیرینی پزی ها جز مشاغلی هستند که زعفران پایه اصلی مواد اولیه آن ها است و استفاده زیادی دارند به همین صورت باید خرید زعفران عمده داشته باشند و نباید خرید زعفران مثقالی انجام دهند تا از نظر اقتصادی کاملا برای آن ها به صرفه باشد.

از کجا زعفران عمده بخریم

خرید زعفران از افراد و مکان های متفرقه یک ریسک بسیار بزرگ است به این صورت که اگر شما در خرید زعفران خود تجربه و اطلاعات کافی نداشته باشید به راحتی زعفران تقلبی را به جای زعفران اصل به شما می‌فروشند.

به همین دلیل است که ما همیشه به شما توصیه کرده ایم که خرید زعفران خود را مستقیما از کشاورزان و افراد بدون واسطه مانند مجموعه بزرگ ماه چین انجام دهید که حتی شما می توانید برای خرید حضوری و اطمینان بیشتر به مزارع ماه چین مراجعه کنید.

بازار خرید و فروش زعفران در ایران

همه‌ی ما تقریبا از همان کودکی که با کلمه زعفران آشنا شده ایم، این را می‌دانیم که استان خراسان و به خصوص شهر مشهد در ایران، در رابطه با کشت و برداشت و در نهایت خرید فروش زعفران حرف اول را می‌زند و مهد زعفران در ایران است.

بسیاری از کشاورزان با تجربه در شهر مشهد و استان خراسان هستند که چندین سال است در زمینه خرید و فروش زعفران در سراسر ایران فعالیت دارند و چه بسا جز واسطه بودن خود در امور خرید و فروش زعفران دارای مزارع بزرگ زعفران هستند.

شهر های بزرگی همچون همدان، اصفهان و… هستند که امروزه بازار خرید و فروش زعفران در آن ها بسیار پر رونق است و هر ساله افراد بسیاری به جمع کشاورزان زعفران این شهر ها اضافه می‌شود. نکته دیگر فروش زعفران به صورت آنلاین است که مجموعه ماه چین در این زمینه در ایران فعالیت گسترده ای دارد که شما به راحتی می توانی به هر مقدار زعفران مورد نیاز خود را با خیال راحت خریداری کنید

کدام کشورها بیشتر زعفران استفاده می‌کنند؟

به طور کلی زعفران در اکثریت کشور ها طرفداران بسیار زیادی دارد. اما در این بین برخی از کشور ها مانند دبی ، اسپانیا و امارات و ترکیه هستند که نسبت به مابقی کشور ها استفاده بسیار بیشتری دارند و صادرات زعفران از ایران به این دو کشور بسیار بیشتر از کشور های دیگر است.زعفران نگین در کشور های عربی خواهان بیشتری دارد.در صورتی که نمیدانید تفاوت زعفران نگین با زعفران های دیگر را نمیدانید مقاله‌ی زعفران نگین چیست را مطالعه کنید.

زعفران کیلویی چنده؟

در سال 1401همه‌ی ما شاهد رشد چند درصدی زعفران بودیم که بالاخره بعد از سال ها قیمت زعفران به جایگاه اصلی خود رسید و قیمت واقعی خود را در ایران پیدا کرد. زعفران اعلا صادراتی که همان زعفران سوپر نگین اتویی است، قیمتی حدود کیلویی 38 الی 42 میلیون تومان دارد اما، اگر می خواهید که به طور دقیق از قیمت انواع زعفران ها در مدل ها و اندازه مختلف اطلاع پیدا کنید می توانید به صفحه قیمت زعفران مراجعه کنید.

نحوه خرید و سفارش محصول

۱. سفارش اینترنتی

به راحتی خرید آنلاین را در زمان کوتاه تجربه کنید

۲. ثبت سفارش تلفنی

قبل از خرید مشاوره رایگان دریافت کنید

۳. کارت به کارت

برای دریافت شماره کارت تماس بگیرید

نحوه ارسال سفارش شما

ارسال با باربری

ارسال با پست

ارسال با تیپاکس

همین الان برای خرید عمده زعفران خود اقدام کنید

زعفران شما آماده ارسال است و کافی‌ است از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

پرسش‌های متداول

.خیر خرید عمده محدودیتی ندارد شما میتوانید در هر مقدار که می‌خواهید از انواع زعفران ماه چین تهیه و خریداری کنید

تیم ماه‌چین با حذف دلالان و واسطه‌های خرید و فروش عمده زعفران، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا خریدی به صرفه‌و مستقیم از کشاورزان مزارع زعفران ماه چین، تجربه کنید.

شرکت ماه‌چین با در اختیار داشتن زمین‌های کشاورزی‌و دانش‌مربوط به این حوزه این امکان را به مشتریان خود میدهد تا بصورت مستقیم از کشاورزان خرید کنند.

با حذف واسط های فروش علاوه بر سود در هزینه ها شما از اصل بودن زعفران خود اطمینان بیشتری دارید.