زعفران سوپر نگین

نمایش کالاهای موجود

ترتیب

خرید زعفران سوپر نگین

زعفران سوپر نگین در نظر اهل بازار و کشاورزان با ارزش‌ ترین و بهترین نوع زعفران تولید شده در مزارع زعفران است. زعفرانی می‌تواند عنوان با ارزش‌ ترین زعفران بازار را از آن خود ‌کند که در تمام معیار های کیفیت‌ سنجی و زیبایی‌ شناختی سرآمد باشد.

سوپر نگین در زیبایی بی‌ مانند و در کیفیت بی‌ رقیب است. از نظر میزان رنگ دهی و به واسطه میزان بالای کروسین موجود در آن در بالاترین سطح قرار دارد و از نظر ظاهری بهترین در نوع خود است.

ویژگی‌های ظاهری سوپر نگین

این نوع زعفران به نوعی نسخه ارتقا یافته زعفران نگین است و هر چه که زعفران نگین دارد را با یک درجه کیفی بالاتر دارا می‌باشد. از ویژگی‌ های شاخص زعفران سوپر نگین می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کلاله‌ها کاملا از هم جدا
 • فاقد زردی یا سفیدی در کلاله‌ی زعفران
 • سرقلم‌های پهن و درشت
 • فاقد هرگونه کلاله خرد و ریز و شکسته
 • کلاله فاقد خمیدگی و فرخوردگی
 • عدم وجود کلاله های تیره رنگ

زعفران سوپر نگین

خواص زعفران سوپر نگین

این نوع از زعفران به واسطه دارا بودن مقادیر زیادی از مواد شیمیایی اصلی و موثره زعفران گل سرسبد زعفران‌ هاست و در هر خاصیتی از زعفران که سراغ دارید سوپر نگین حرفی برای گفتن دارد.

زعفران سوپر نگین به حدی زیباست که حتی با نگاه کردن و استشمام بوی آن روحیه شما تغییر خواهد کرد و شاد خواهید شد چه برسد به این که آن را نوش جان کنید.
برخی از خواص این نوع از زعفران شامل موارد زیر می‌باشد:

 • ضد افسردگی
 • حفظ سلامت و شفافیت پوست
 • افزایش متابولیسم و تولید انرژی
 • تقویت قدرت ذهنی و عملکرد آن
 • کاهش دردهای پریودیک
 • بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 • تقویت گردش خون
 • تقویت سیستم اسکلتی
 • افزایش ایمنی عمومی بدن

نحوه تولید زعفران سوپر نگین

تولید این نوع زعفران نبست به سایر انواع زعفران بسیار زمان‌بر و مشکل است و به همین دلیل نیز نسبت به دیگر انواع زعفران‌ قیمتی بالاتر دارد. برای تولید یک کیلوگرم سوپر نگین باید 70 کیلوگرم گل زعفران از مزراع چیده و سپس پاک شود و با روش خاصی که متمایز از دیگر انواع زعفران است خشک شود.

این نوع زعفران نیز از قسمت بالای کلاله زعفران بدست می‌آید و فاقد هرگونه کلاله زرد یا سفید است. زعفران سوپرنگین با کیفیت‌تر از سایر زعفران‌ ها از جمله زعفران نگین است.

زعفران صادراتی ایران

یکی از اصلی‌ترین انواع زعفران صادراتی ایران سوپرنگین است که صادرات آن بیشتر به کشورهای شرق آسیا انجام می‌شود. این نوع از زعفران ابتدا به مقصد صادراتی واسط هنگ‌کنک ارسال می‌شود و در آن‌ جا مجددا بسته‌بندی و بازاریابی می‌شود تا به کشورهای دیگری مانند چین، کره، تایوان، مالزی و اندونزی ارسال شود.

امیدواریم روزی برسد که بتوانیم زعفران سوپر نگین با کیفیت ایرانی را با برند ماه‌چین و به صورت مستقیم به دست مصرف‌کننده خارجی برسانیم تا ایران عزیزمان از منافع آن منتفع شود.

ماه‌چین تولید‌ کننده تخصصی زعفران سوپرنگین

در سبد محصولات شبکه مزارع ما‌ه‌چین انواعی از زعفران وجود دارند و هر کدام نیز با بهترین کیفیت ممکن به دست مصرف‌کننده می‌رسند اما سوپر نگین یکی از محصولات خاص ماه‌چین است که برای تولید آن سرمایه‌گذاری خاصی صورت گرفته است و بیشتر توان مجموعه برای تولید سوپر نگین ممتاز اختصاص یافته است.

قیمت زعفران سوپر نگین به چه صورت است؟

زعفران سوپر نگین در انواع مختلف زعفران، به دلیل داشتن کیفیت بالاتر و بهتر قیمت بالاتری دارد. برای اطلاع پیدا کردن از قیمت زعفران سوپرنگین می توانید به صفحه خرید محصول مراجعه کنید و یا با پشتیبان سایت ماه چین تماس بگیرید.

مدیریت علمی مزرعه

یکی از معیارهای اصلی سنجش عیار طلای سرخ میزان کروسین که همان عامل رنگ‌دهی زعفران است می‌باشد و حد بالای میزان کروسین در زعفران 320 می‌باشد. ما برای افزایش هرچه بیشتر عیار زعفران تولیدی در مزارع زعفران از جدیدترین تکنیک‌های علم کشاورزی استفاده می‌کنیم تا بتوانیم عیار زعفران ایرانی تولید شده در مزارع ماه‌چین را به حد اعلای خودش برسانیم.

بسته‌ بندی فاخر

چنین زعفرانی و با این همه نکات مثبت باید در جعبه‌هایی بسیار زیبا و فاخر بسته‌بندی شود تا ارزش‌ آن در نظر همگان جلوه‌گر شود. همان‌طور که گفتیم ماه‌چین برای تولید زعفران سوپر نگین سرمایه‌گذاری قابل توجهی را انجام داده است و یکی از موارد این سرمایه‌گذاری طراحی و تولید بسته‌بندی‌ هایی با درجه کیفی عالی برای این نوع زعفران است.

زیبایی و کیفیت عالی در کنار پایین نگه داشتن قیمت نهایی به منظور رفاه مشتری سرلوحه کار تیم طراحی ماه ‌چین در طراحی این بسته‌ بندی قرار گرفته است.

نحوه خرید زعفران سوپر نگین

برای خرید زعفران سوپر نگین درجه یک و با کیفیت به صورت عمده با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید و در خرید حجم کم به صفحه خرید محصول مراجعه کنید.