خرید زعفران سوپر نگین صادراتی و اصل

هنگام خرید زعفران ممکن است انتخاب و خرید از میان انواع زعفران کاری دشوار باشد. چه بخواهید زعفران برای مصرف خانگی تهیه کنید چه زعفران صادراتی و عمده باید بهترین کیفیت و جنس را خریداری کنید. 

زعفران سوپر نگین در نظر اهل بازار و کشاورزان با ارزش‌ ترین و بهترین نوع زعفران صادراتی تولید شده در مزارع زعفران است. زعفرانی می‌تواند عنوان با ارزش‌ ترین زعفران بازار را از آن خود ‌کند که در تمام معیار های کیفیت‌ سنجی و زیبایی‌ شناختی سرآمد باشد.

سوپر نگین در زیبایی بی‌ مانند و در کیفیت بی‌ رقیب است. از نظر میزان رنگ دهی و به واسطه میزان بالای کروسین موجود در آن در بالاترین سطح قرار دارد و از نظر ظاهری بهترین در نوع خود است.

قیمت زعفران سوپر نگین درجه یک

مشهد بعنوان قطب زعفران ایران شناخته شده و بسیاری از افراد به دنبال قیمت زعفران سوپر نگین مشهد هستند! قیمت کیلویی زعفران سوپر نگین صادراتی به عوامل مختلفی بستگی دارد و منطقه یکی از آن موارد است. برای مثال قیمت یک کیلو زعفران سوپر نگین به نوع پرسی و اتویی یا معمولی بودن آن نیز بستگی دارد. تمام زعفران های سوپر نگین ماه‌چین بصورت اتویی و پرسی خشک شده اند و دارای کلاله های درشت هستند.

زعفران سوپر نگین در بین انواع مختلف زعفران، به دلیل داشتن کیفیت بالاتر و بهتر قیمت بالاتری دارد.

زعفران سوپر نگین صادراتی ایران

یکی از اصلی‌ترین انواع زعفران صادراتی ایران سوپرنگین است که صادرات آن بیشتر به کشورهای شرق آسیا انجام می‌شود. این نوع از زعفران ابتدا به مقصد صادراتی واسط هنگ‌کنک ارسال می‌شود و در آن‌ جا مجددا بسته‌بندی و بازاریابی می‌شود تا به کشورهای دیگری مانند چین، کره، تایوان، مالزی و اندونزی ارسال شود.

چنانچه بفکر فروش زعفران سوپر نگین در سراسر جهان هستید میتوانید با خرید زعفران سوپرنگین از مجموعه ماه‌چین وارد دنیای تجارت زعفران شوید.

امیدواریم روزی برسد که بتوانیم زعفران سوپر نگین با کیفیت ایرانی را با برند ماه‌چین و به صورت مستقیم به دست مصرف‌کننده خارجی برسانیم تا ایران عزیزمان از منافع آن منتفع شود.

ویژگی‌های ظاهری سوپر نگین اصل

هنگام خرید زعفران سوپر نگین ممکن است کمی سردر گم باشید و نتوانید اصالت آن را تشخیص دهید. ما در اینجا مواردی را ذکر کرده ایم که بتواند به شما کمک کند. این نوع زعفران به نوعی نسخه ارتقا یافته زعفران نگین است و هر چه که زعفران نگین دارد را با یک درجه کیفی بالاتر دارا می‌باشد. از ویژگی‌ های شاخص زعفران سوپر نگین می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کلاله‌ها کاملا از هم جدا
 • فاقد زردی یا سفیدی در کلاله‌ی زعفران
 • سرقلم‌های پهن و درشت
 • فاقد هرگونه کلاله خرد و ریز و شکسته
 • کلاله فاقد خمیدگی و فرخوردگی
 • عدم وجود کلاله های تیره رنگ

انواع زعفران : نگین، سرگل، پوشال، ریشه

خواص زعفران سوپر نگین

این نوع از زعفران به واسطه دارا بودن مقادیر زیادی از مواد شیمیایی اصلی و موثره زعفران گل سرسبد زعفران‌ هاست و در هر خاصیتی از زعفران که سراغ دارید سوپر نگین حرفی برای گفتن دارد. برخی از خواص این نوع از زعفران شامل موارد زیر می‌باشد:

 • ضد افسردگی
 • حفظ سلامت و شفافیت پوست
 • افزایش متابولیسم و تولید انرژی
 • تقویت قدرت ذهنی و عملکرد آن
 • کاهش دردهای پریودیک
 • بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 • تقویت گردش خون
 • تقویت سیستم اسکلتی
 • افزایش ایمنی عمومی بدن

نحوه تولید زعفران سوپر نگین

تولید این نوع زعفران نبست به سایر انواع زعفران بسیار زمان‌بر و مشکل است و به همین دلیل نیز نسبت به دیگر انواع زعفران‌ قیمتی بالاتر دارد. برای تولید یک کیلوگرم سوپر نگین باید 70 کیلوگرم گل زعفران از مزراع چیده و سپس پاک شود و با روش خاصی که متمایز از دیگر انواع زعفران است خشک شود.

این نوع زعفران نیز از قسمت بالای کلاله زعفران بدست می‌آید و فاقد هرگونه کلاله زرد یا سفید است. زعفران سوپرنگین با کیفیت‌تر از سایر زعفران‌ ها از جمله زعفران نگین است.

راه تشخیص زعفران سوپر نگین اصل*

تشخیص زعفران اصل از تقلبی به توجه و مهارت نیاز دارد. بنابراین بهترین راه برای پیشگیری از خرید زعفران تقلبی، خرید از مجموعه‌های معتبر و قابل اعتماد است. با این حال روش‌های خانگی نیز برای تفکیک زعفران اصل از تقلبی وجود دارد. مهم ترین روش دقت به سرعت رنگدهی کلاله‌های زعفران است. زعفران های اصل سرعت رنگدهی پایینی دارند و به آهستگی رنگ را آزاد می‌کنند. در صورتی که زعفران های تقلبی به سرعت رنگ می‌دهند.

ویژگی‌های زعفران سوپر نگین*

 1. زعفران سوپر نگین بهترین نوع زعفران است و در صدر انواع زعفران قرار دارد.
 2. کلاله های این نوع زعفران درشت است.
 3. رنگ آن قرمز مایل به تیره است و رنگدهی عالی دارد.
 4. مواد موثره و مفید در آن بیشتر است.
 5. طعم و عطر بی نظیری دارد.
 6. به نسبت کیفیت بسیار بالایی که دارد، قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع زعفران دارد.

ماه‌چین تولید‌ کننده تخصصی زعفران سوپرنگین

در سبد محصولات شبکه مزارع ما‌ه‌چین انواعی از زعفران وجود دارند و هر کدام نیز با بهترین کیفیت ممکن به دست مصرف‌کننده می‌رسند اما سوپر نگین یکی از محصولات خاص ماه‌چین است که برای تولید آن سرمایه‌گذاری خاصی صورت گرفته است و بیشتر توان مجموعه برای تولید سوپر نگین ممتاز اختصاص یافته است.

برای خرید زعفران سوپر نگین درجه یک و با کیفیت به صورت عمده با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید و در خرید حجم کم به صفحه خرید محصول مراجعه کنید.

برای خرید زعفران سوپر نگین عمده نیاز به مشاوره دارید؟

میتوانید از طریق شماره تماس درج شده و یا ارسال پیام به صفحات اجتماعی ما، پاسخ سوال خود را از مشاورین ماه‌چین بگیرید.

02191012322