آخرین جشنواره پیش فروش پیاز زعفران تا ۳۰٪ تخفیف
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ورود به جشــنواره

درباره ما

تیم ماه چین

شرکت ایده سازان ماه‌چین با برند ماه‌چین یک سامانه خدمات کشت و فروش زعفران است که کار خود را با محصول زعفران، مهمترین و گرانترین ادویه جهان شروع کرده است. ما تلاش می‌کنیم با ایده‌های جذاب و با کیفیت زعفران را به جایگاه اصلی خود برسانیم و سفره‌ی خانه‌ها را رنگ و بویی جدید ببخشیم. “حذف واسطه‌ها” و “کیفیت عالی مواد اولیه و محصول نهایی” ارزش های اصلی تیم ماه‌چین می‌باشد.

ما به کشاورز‌های سراسر ایران آموزش می‌دهیم که به جای کشت محصولات پر آب‌بر، محصول کم‌آبی مثل زعفران کشت کنند و بعد زعفران تولید شده بر اساس استانداردهای ماه‌چین را وارد چرخه بسته‌بندی و صادرات می‌کنیم.

ما یک مکانیسم از صفر تا صد کاشت و فروش زعفران با کیفیت را ایجاد کرده‌ایم و  با این مکانیسم زعفران اصل و با کیفیت را در کنار صرفه‌جویی در مصرف آب تولید کرده و آن را بدون واسطه‌ و به‌طور مستقیم از کشاورز به دست مصرف‌کننده‌ی نهایی در سرتاسر دنیا می‌رسانیم.

مهم ترین دغدغه‌های ما حل بحران کم‌آبی، ایجاد اشتغال پایدار برای کشاورزان و ارائه محصولات با کیفیت برای مشتریان در سراسر دنیا می‌باشد.

ما از هر تلاشی برای بالا بردن کیفیت خدمات به کاربرامون دریغ نمی کنیم و تلاش می‌کنیم تا در طول فرایند خرید، بیشترین ارزش رو برای کاربران و مشتریانمون خلق کنیم.

مجوزهای ماه‌چین

مجوز تولید از وزارت کشاورزی                      40/06/1729

مجوز سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو       52/1254/1

مجوز وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی               31/06/01

اعضای تیم ماه‌چین

مسعود قیطاسی
مسعود قیطاسی
هم‌بنیانگذار، مدیر عامل
محمدجواد قیطاسی
محمدجواد قیطاسی
هم‌بنیانگذار، مدیر مالی و فروش
علی قیطاسی
علی قیطاسی
هم‌بنیانگذار و مدیر فنی
امیرحسین الماسی
کارشناس ویدئو مارکتینگ
آرمان احمدی
کارشناس ارتباطات و پشتیبانی
حامد امیرخانی
کارشناس تولید محتوا
انیس یوسفی‌کیا
نویسنده وبلاگ
لیلا کومار
کارشناس تولید محتوا
جای شما خالیست...