×
ll

همین الان در قرعه کشی ماهانه ماه چین شرکت نمایید

و برنده یک مثقال زعفران ناب ایرانی شوید.

درباره ماه چین

مجموعه کشت و صنعت ماه چین را می‌توان با واژگانی همچون استقامت، پایداری، پایمردی، پافشاری، صبوری ،پیشرفت و تعالی شناخت، چرا که پا بر روی عقایدیی گذاشتیم که سالیان سال مانع پیشرفت منطقه و کشورمان شده بود.

ماه چین برای اولین بار در سال ۱۳۸۵ اقدام به کشت زعفران نمود و در این امر با توجه به فراز و نشیب هایی که مواجه شده بود سعی بر این داشته تا از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت اطلاعات علمی و تجربی مجموعه را بالا ببرد.
مجموعه ماه چین با توجه به تخصص و نیروی متخصص و زحمتکشی که در اختیار دارد در سال ۱۳۹۰ اقدام به گردآوری و تشکیل مجموعه از کشاورزان متخصص و غیر متخصص در زمینه زعفران نمود و اقدام به انتقال تجربیات کسب شده در این زمینه نموده است. در این مدت بیش از ۲۰۰۰ کشاورز را تربیت کرده و با کمک ، همدلی و همفکری مسئولان و بالاخص خود کشاورزان سعی در ارتقاء سطح اقتصادی و معیشتی کشور و کاهش بیکاری و کم آبی کشور عمل نماید.

زمینه فعالیت

زمینه اصلی فعالیت مجموعه ماه چین آموزش، مشاوره، صادرات، کشت و عرضه مستقیم زعفران و فرآورده های مرتبط با آن است که مورد استفاده در صنایع دارویی و غذایی با هدف ارتقای کیفیت غذایی و نزدیک سازی آن ها به استانداردهای بازار جهانی است. در کنار کیفیت ممتاز محصولات و ارائه مشاوره های فنی و تخصصی، خرید تضمینی محصول را بر عهده دارد، به همین دلیل کشت و صنعت ماه چین دارای تیم های تخصصی فنی و فروش در هر یک از زمینه های کشاورزی، دارویی و صنعت غذایی می‌باشد.

دیدگاه مجموعه کشت و صنعت ماه چین

ماه چین در نظر دارد به عنوان تولید کننده و تامین کننده زعفران، رهبر و پیشرو در زمینه صادرات، در ایران و جهان شناخته شود.

اهداف مجموعه

برآوردن نیاز مشتریان با استفاده از بهترین کیفیت و سرویس دهی در زمینه زعفران می‌باشد.

استراتژی مجموعه کشت و صنعت ماه چین

۱- ارائه بهترین کیفیت از زعفران با کروسین و سافرانال بالا و دیگر فرآورده ها در زمینه های دارویی و غذایی

۲- توسعه و افزایش حجم بازار در زمینه محصولات ممتاز و با کیفیت

۳- انعقاد قرارداد بیع متقابل و نمایندگی انحصاری با شرکتهای پخش در ایران

۴- اعطای نمایندگی در تمامی کشورهای جهان

ماه چین جایی است که علاقه‌مندان به زعفران، جویندگان کار و مهارت و همه آنهایی که می خواهند از قافله کشت و کار و تغییرات سریع دنیای تجارت عقب نمانند، می‌توانند هر زمان که اراده کنند با مجموعه ماه چین همکاری های لازم را انجام دهند.
زعفران گیاهی است که با آن ‌می توان هم به جنگ کم آبی و بیکاری رفت و هم به جنگ فرسایش خاک. ماه چین با شناسایی مناطقی که مستعد کشت زعفران می‌باشد قدم جلو گذاشته و با تخصصی که در این زمینه کسب نموده به مبارزه با بیکاری، کم آبی و فرسایش خاک می‌پردازد.

ماه چین می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع تامین زعفران و آموزشهای نوین دنیایی باشد که در زمینه تولید زعفران و سایر فرآورده‌ها بنا شده و روز به روز در حال بزرگ شدن است.

ماه چین محصولات کشاورزان خود را تا رسیدن به بازار هدف همراهی خواهد کرد، به عبارتی ما معتقدیم هر فرد کشاورزی می تواند محصول خود را در بازار عرضه کند، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی های دنیای تجارت دسترسی به بهترین بازارهای جهان کمی مشکل و پیچیده است، ما در ماه چین تلاش داریم با پیوند زدن این دو  ( تولید و فروش ) به هم، معضل فروش قدیمی و سنتی این گیاه گرانبها را حل کنیم.

با توجه به استراتژیک بودن گیاه زعفران ( به دلیل عناصر آنتی اکسیدانی ) و جایگاه ویژه ای که در تولید داروهای بسیاری از بیماری‌ها دارد، اکثریت کشورهای جهان سعی بر این دارند تا از زعفران تولید شده در ایران عزیزمان بهره مند شوند. به دلیل بالا بودن کیفیت زعفران تولیدی مجموعه ماه چین، جایگاهی خوب در بازار منطقه و جهان کسب نموده و صادراتی خوبی را به کشورهای منطقه، اروپایی، آمریکایی و استرالیا داشته‌ایم. لذا کشاورزان مجموعه ماه چین به همین دلیل با خیالی آسوده اقدام به کشت و پرورش این گیاه گرانبها می نماید و هر ساله بر کیفیت و کمیت این گیاه در این مجموعه افزوده می شود.

با توجه به پژوهش، تحقیقات و آزمایش های تخصصی که در لابراتوار های مختلف و معتبر بر روی زعفران تولیدی ماه چین صورت گرفته، مفتخریم اعلام کنیم که زعفران ماه چین جزء بهترین نوع زعفران تولیدی از لحاظ کیفیت در سطح جهان می باشد، بر همین اساس مجموعه ماه چین این افتخار را دارد که زعفران تولیدی کشاورزان زیر مجموعه خود را به صورت تضمینی خریداری نموده و آن را در بازارهای داخلی و جهانی با برند ماه چین عرضه نمایند.
برندی که همه آزمایشات و مجوزات لازم در خصوص تولید، بسته بندی و صادرات را اخذ نموده است.

در پایان می‌توان گفت ماه چین با توجه به دارا بودن رزومه کاری موفق و تیمی دلسوز در مسائل فنی ( آموزش و صادرات ) و فروش در حال طی پل های پیشرفت و رسیدن به هدف اصلی خود که همانا تجارت در سطح اول بازار جهانی می باشد، می نماید.