درباره ما

شرکت ایده سازان ماه‌چین با برند ماه‌چین یک سامانه خدمات کشت و فروش زعفران است که کار خود را با محصول زعفران، مهمترین و گرانترین ادویه جهان شروع کرده است. ما تلاش می‌کنیم با ایده‌های جذاب و با کیفیت زعفران را به جایگاه اصلی خود برسانیم و سفره‌ی خانه‌ها را رنگ و بویی جدید ببخشیم. “حذف واسطه‌ها” و “کیفیت عالی مواد اولیه و محصول نهایی” ارزش های اصلی تیم ماه‌چین می‌باشد.

ما به کشاورز‌های سراسر ایران آموزش می‌دهیم که به جای کشت محصولات پر آب‌بر، محصول کم‌آبی مثل زعفران کشت کنند و بعد زعفران تولید شده بر اساس استانداردهای ماه‌چین را وارد چرخه بسته‌بندی و صادرات می‌کنیم.

ما یک مکانیسم از صفر تا صد کاشت و فروش زعفران با کیفیت را ایجاد کرده‌ایم و  با این مکانیسم زعفران اصل و با کیفیت را در کنار صرفه‌جویی در مصرف آب تولید کرده و آن را بدون واسطه‌ و به‌طور مستقیم از کشاورز به دست مصرف‌کننده‌ی نهایی در سرتاسر دنیا می‌رسانیم.

تیم ماه چین

مهم ترین دغدغه‌های ما حل بحران کم‌آبی، ایجاد اشتغال پایدار برای کشاورزان و ارائه محصولات با کیفیت برای مشتریان در سراسر دنیا می‌باشد.

ما از هر تلاشی برای بالا بردن کیفیت خدمات به کاربرامون دریغ نمی کنیم و تلاش می‌کنیم تا در طول فرایند خرید، بیشترین ارزش رو برای کاربران و مشتریانمون خلق کنیم.

مجوزهای ماه‌چین

مجوز تولید از وزارت کشاورزی                      40/06/1729

مجوز سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو       52/1254/1

مجوز وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی               31/06/01

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

اعضای تیم ماه‌چین

مسعود قیطاسی
مسعود قیطاسی
هم‌بنیانگذار، مدیر عامل
محمدجواد قیطاسی
محمدجواد قیطاسی
هم‌بنیانگذار، مدیر مالی و فروش
علی قیطاسی
علی قیطاسی
هم‌بنیانگذار و مدیر فنی
پژمان محمدی
کارشناس محتوا
هانیه آریا پور
کارشناس ارتباطات و پشتیبانی
مهدی زارعی
مدیر شبکه‌های اجتماعی
فاطمه آقابیگی روزبهانی
کارشناس تولید محتوا
پرنیا اسماعیل پور
طراح وب‌سایت
امیر حسین سهرابی
موشن گرافیست
جای شما خالیست...