زعفران دارای ظروف بسته بندی مختلفی است که مقاوم ترین و با کیفیت ترین این بسته بندی ها قوطی فلزی زعفران است چرا که این نوع قوطی های فلزی دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و از محصول داخل خود بسیار مراقب می‌کنند.

هم چنین طبق بررسی هایی که توسط تیم ماه چین انجام شده است، به این نتیجه رسیده ایم که استفاده از بسته بندی فلزی زعفران نسبت به سایر بسته بندی های زعفران در حفظ کیفیت و عطر و طعم محصول موثر تر بوده. در ادامه با انواع این نوع قوطی های فلزی زعفران آشنا شوید.

ظروف فلزی زعفران

انواع قوطی فلزی زعفران

قوطی های فلزی زعفران را بر اساس قطر آن ها و یا بر اساس طرح و عمق آن می‌توان دسته بندی کرد هم چنین قوطی های فلزی در اندازه ارتفاع، طرح و رنگ آن ها با یک دیگر متفاوت هستند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه شخصی خود مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از قوطی فلزی زعفران برای بسته بندی و نگهداری

  •  ظروف فلزی در مقابل ضربه های خارجی بسیار مقاوم هستند.
  •  قوطی فلزی زعفران در مقابل درجه حرارت بالا و گرما از مقاومت بالایی برخوردار هستند.
  •  یکی دیگر از ویژگی های قوطی فلزی مواد اولیه بسته بندی آن است که از مقاومت فوق العاده نسبت به نفوذ رطوبت، نور واکسیژن برخوردار است.
  • هم چنین این نوع بسته بندی دارای درصد مسموم کنندگی پایینی هستند.
  • قوطی های فلزی غیر قابل نفوذ بوده و محافظت از خواص، عطر و طعم محصول یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نوع بسته بندی ها است.
  • بسته بندی های فلزی در هنگام ارسال محصول، در برابر ضربه ی خارجی بسیار مقاوم هستند.
  • اگر که می خواهید طولانی مدت از زعفران خود نگهداری کنید ظروف و قوطی های فلزی گزینه بسیار مناسبی هستند.

ظرف فلزی زعفران

سفارش بسته بندی فلزی زعفران عمده از مجموعه ماه چین

ماه چین علاوه بر فروش زعفران در زمینه فروش بسته بندی های زعفران هم فعالیت دارد. به این صورت که شما به راحتی می‌توانید هم خرید زعفران با کیفیت داشته باشید و هم با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت بسته بندی های مورد نیاز خود را با اطمینان خاطر از مجموعه ماه چین تهیه کنید.

برای اطلاع پیدا کردن از قیمت های بسته بشندی و انواع آن به علاوه تهیه زعفران مرغوب فقط کافی است که با واحد پشتیبانی و مشاوره تیم ماه چین تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن سفارش شما آماده و ارسال شود.