فیلتر محصولات

خرید ظروف بسته بندی زعفران با بهترین کیفیت

زعفران ادویه‌ای لوکس و گران است; به همین دلیل مشتریان در هنگام خرید زعفران, محصولی را انتخاب میکنند که در بسته بندی بهتری قرار  گرفته است. بسته بندی ظروف زعفران طی سالهای گذشته با تغییر و تحول‌های زیادی همراه بوده است. تاثیرات نوع بسته‌بندی بر برندینگ و فروش یکی از مهمترین عوامل این تغییرات بوده است.

با توجه به ظرفیت زعفران برای صادرات و همچنین سوغات، ظروف لاکچری زعفران با طراحی های اصیل ایرانی بسیار پر مخاطب بوده است.

در اینجا محتوایی در خصوص ظرف زعفران تهیه کرده ایم که در زمان خرید ظروف بسته بندی شما بدانید که چه نوع بسته بندی مناسب زعفران بوده و بهتر است در چه ظروفی خریداری شود.

بسته بندی چه تاثیری بر فروش زعفران دارد؟

همان طور که در بخش قبلی هم گفته شد ظروف زعفران و بسته بندی آن در فروش زعفران تاثیرات بسیار زیادی دارد. بسیاری برای همه‌ی ما پیش آمده است که بین دو محصول، محصولی را خریداری کرده ایم که بسته بندی و ظروف زیبا تری دارد. علاوه بر زیبا بودن و جلب توجه کردن، ظروف بسته بندی باید مقاوم و بسیار با دوام باشد تا از محتوای داخل ظروف نگهداری و مراقبت کنند.

نقش بسته بندی در توسعه صادرات زعفران

بسته بندی یک محصول میتواند معرف برند شما در نگاه اول باشد. اینکه چه جایگاهی در بازار رقابتی خود دارید اهمیت این موضوع را کم نمیکند، چه در سطح صادرات باشید چه بازار داخلی باید به رابطه ای که بین محصول شما و خریدار از طریق بسته بندی ایجاد میشود توجه کنید.

همه ی‌ ما می‌دانیم که زعفران جز کالا های لوکس است و بسیاری از افراد از زعفران به عنوان هدیه استفاده می‌کنند به همین دلیل، ظروف زعفران و بسته بندی آن باید شکیل و زیبا باشد. در خصوص صادرات هم باید گفت که زعفران سوغات خاورمیانه است و ملاک بسیاری از تاجران خارجی جدا از کیفیت زعفران زیبایی و مقاومت بسته بندی ظروف زعفران است.

معرفی انواع ظروف زعفران و بسته‌بندی برای زعفران

ظروف شیشه ای

ظروف شیشه ای یکی دیگر از انواع بسته بندی زعفران است که طرفدار های خودش را دارد. ظروف شیشه ای زیبایی به خصوصی دارد و به همین دلیل در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است. اما معایبی هم مانند خطر شکنندگی و وزن بالا دارد.

اگر می‌خواهید از ظروف شیشه ای برای بسته بندی زعفران استفاده کنید ، حتما این مورد را رعایت کنید که بهتر است در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شوند تا از خاصیت و کیفیت زعفران ها کاسته نشود.

ظرف زعفران شیشه ای

ظروف کریستالی

این نوع از بسته بندی بسیار مستحکم و مقاوم بوده و به دلیل شفافیت و بلوری مانند زیبایی منحصر به فردی دارد و ماندگاری زعفران از لحاظ قدرت رنگ دهی و عطر و بو در این ظروف بالا است.

اما باید گفت که این نوع بسته بندی دارای قیمت بالاتری نسبت به مابقی بسته بندی ها دارد و به دلیل مقرون به صرفه نبودن از لحاظ اقتصادی بسیاری از فروشنده های زعفران از آن استفاده نمی‌کنند.

ظروف کریستالی در انواع مدل ها و طرح ها به بازار عرضه می‌شوند و تنها معایب آن ، قیمت بالای آن است. اگر از لحاظ قیمت آن مشکلی ندارید پیشنهاد مناسبی برای بسته بندی زعفران است.

ظرف زعفران کریستالی

در مقایسه ظروف کریستالی با ظروف شیشه باید بگوییم که ، ظروف کریستالی مزایای بیشتری مانند شکنندگی کمتر ، وزن کمتر ، حمل و نقل راحت تر دارد.

جدول لیست قیمت ظروف کریستالی :

نام قوطی  ابعاد (میلیمتر) وزن قوطی (گرم) ظرفیت سرگل ظرفیت سوپرنگین 
آذین نقلی 26*26*70 20 1گرم نیم گرم
آذین کوچک 33*33*86 35 2گرم 1گرم
آذین متوسط 40*40*102 60 1مثقال 2.5گرم
آذین بزرگ 48*48*122 104 2مثقال 5گرم
آذین لارج  0*0*0 0 20گرم 10گرم
گوهر نقلی 28*28*64 17 1گرم نیم گرم
گوهر کوچک 34*34*74 33 2گرم 1گرم
گوهر متوسط 42*42*88 47 1مثقال 2.5گرم
گوهر بزرگ 50*50*105 81 2مثقال 5گرم
گوهر لارج 62*62*132 147 5مثقال 10گرم
برلیان کوچک 35*35*100 30 2گرم 1گرم
برلیان متوسط 40*40*120 45 5گرم 2.5گرم
برلیان بزرگ 52*52*144 85 2مثقال 5گرم
اطلس نقلی 26*26*64 18 1گرم نیم گرم
اطلس کوچک 33*33*74 35 2گرم 1گرم
اطلس متوسط 42*42*88 55  1مثقال 2.5گرم
اطلس بزرگ 50*50*105 85 10گرم 5گرم
اطلس لارج  0*0*0  0 2مثقال 10گرم
الماس نقلی 27*27*71 17 2مثقال نیم گرم
الماس کوچک 34*34*90 34 2مثقال 1گرم
الماس متوسط 43*43*113 60 2مثقال 2.5گرم
الماس بزرگ 50*50*130 91 2مثقال 5گرم

ظروف فلزی

ظروف فلزی یکی از انواع بسته بندی زعفران بوده که طرفداران بسیاری دارد. ظروف فلزی برخلاف ظروف شیشه ای و کریستالی ظاهر خیلی زیبایی ندارد اما گزینه بسیار مناسبی برای بسته بندی زعفران است.

به این دلایل که مقاومت بالایی دارد و از کیفیت و خاصیت زعفران تا مدت زمان زیادی مراقبت می کند هم چنین ظروف فلزی دارای قیمت مناسب و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.

این نوع از بسته بندی در ابعاد و شکل های مختلف ارائه می‌شود و جز پر فروش ترین و پر طرفدار ترین ظروف بسته بندی زعفران محسوب می شود.

ظرف زعفران فلزی و طرح خاتم

ظروف کاغذی و مقوایی

ظروف کاغذی و مقوایی ، یکی دیگر از انواع بسته بندی زعفران است که جز قدیمی ترین بسته بندی ها بوده و از گذشته های دور برای بسته بندی زعفران از آن استفاده می کردند. اما امروزه به دلیل پایین بودن کیفیت بسته بندی و امکان از بین رفتن در مدت زمان کوتاهی طرفدار زیادی ندارد.

شاید پایین بودن قیمت ظروف کاغذی و مقوایی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد اما برای بسته بندی و نگهداری زعفران توصیه نمی شود ، زیرا باعث می شود که زعفران به مرور زمان کیفیت اصلی خود را از دست بدهد و رنگ و بو و عطر بی نظیر اولیه را نداشته باشد.

بهترین ظرف برای نگهداری زعفران

در بخش قبلی با انواع ظروف بسته بندی زعفران و ویژگی های آن ها آشنا شدید اما جا دارد که بگوییم بهترین ظروف بسته بندی زعفران ظروف فلزی است چرا که ظروف فلزی از تمامی ظروف ها مقاوم تر بوده و دوام بیشتری دارد و در مقابل نور و گرما هم از زعفران محافظت می‌کند.

مزیت های خرید ظروف زعفران و بسته بندی از ماه چین

چرا خرید ظروف بسته بندی از ماه چین؟خرید از ماه چین مزایای بسیار زیادی دارد که شما را ترغیب کند تا ظروف خود را از ما چین تهیه کنید. یکی از ویژگی های خرید از ماه چین مناسب بودن قیمت خرید و یا همان دار بودن نازل ترین قیمت است که شما به نسبت مابقی بسته بندی ها می‌توانید ظروفی بسیار مقاوم و زیبا در عین حال با قیمت مناسب خریداری کنید.

یکی دیگر از مزیت های خرید از ماه چین تامین خود زعفران است به این صورت که شما می‌توانید در کنار خرید ظروف بسته بندی زعفران درجه یک را هم خریداری کنید به این صورت دیگر مشکل تامین زعفران مرغوب را نخواهید داشت.

تنوع در بسته بندی هم یکی دیگر از مزایای خرید از ماه چین است که شما به راحتی می‌توانید بسته بندی خود را طبق سلیفه شخصی انتخاب کرده و خریداری کنید.

عوامل موثر بر قیمت ظروف زعفران

عواملی وجود دارد که در تعیین قیمت ظروف زعفران تاثیر زیادی دارند این عوامل عبارت اند از نوع جنس ظروف، کیفیت آن ها، اندازه و سایزی که دارند که همه‌ی این ها با یکدیگر متفاوت هستند به طور مثال در مقایسه با قیمت ظروف کریستال و فلزی باید بگوییم که به دلیل جنس و موادی که در هر دو به کار رفته است ظروف کریستال قیمت بالاتری دارد.

معرفی مرکز فروش و پخش ظروف زعفران

در خصوص پخش ظروف زعفران، مجموعه ماه چین در شهر های مشهد، همدان و تهران نمایندگی و مرکز فروش و پخش ظروف زعفران را دارد که شما به راحتی می‌توانید از نمایندگی های ماه چین ظروف زعفران مورد نظر خود را تهیه کنید.

مراحل خرید عمده ظروف بسته بندی زعفران

مراحل خریده عمده ظروف به این صورت است که شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی و یا شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.