خرید زعفران پوشال

خرید زعفران پوشال، بیشتر توسط افراد رستوران دار، آشپزخانه ها، شیرینی پزی ها و … انجام می شود. به دلیل پایین بودن قیمت زعفران پوشال نسبت به سایر زعفران ها افرادی که به مقدار زیادی زعفران نیاز دارند زعفران پوشال خریداری و مصرف می کنند تا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی ها و مزایای استفاده از زعفران پوشال و خرید زعفران پوشال آن را به شما بگوییم.

خرید زعفران پوشال

زعفران انواع مختلفی مانند زعفران سوپر نگین، زعفران سرگل، زعفران دختر پیچ، زعفران نگین، که ما در این مقاله می‌خواهیم شما را با یکی از انواع زعفران یعنی زعفران پوشال آشنا کنیم.

زعفران پوشال چیست؟

در زمان برداشت زعفران، زمانی که کشاورزان برداشت زعفران مزرعه خود را انجام می‌دهند، کلاله‌ های زعفران را از قسمت خامه جدا می‌کنند. باید گفت که یک کلاله زعفران، به غیر از قسمت قرمز رنگ که قسمت اصلی است، دارای قسمتی نارنجی رنگ (متمایل به زرد نیز) هست، که به آن قسمت زعفران پوشال گفته می‌شود.

شاید برای شما سوال پیش آید که چرا زعفران پوشال طرفدار و خریداران بسیاری دارد؟ باید گفت که برخی بر این موضوع معتقد هستند که وجود داشتن بخش زرد رنگ در کلاله های زعفران پوشال، اصل بودن آن زعفران را ثابت می‌کند و با خیال راحت تری خرید خود را انجام می دهند.

و اما دلیل دیگر پر طرفدار بودن زعفران پوشال این است که ، زعفران پوشال دارای ریشه کامل است و در نتیجه داشتن ریشه کامل زعفران مساوی است با داشتن تمامی خواص زعفران.

خرید زعفران پوشال

زعفران پوشال چه انواعی دارد؟

زعفران پوشال دارای انواع مختلفی است که در ادامه انواع آن را به شما معرفی خواهیم کرد:

زعفران پوشال ضعیف:

زعفران پوشال از نوع ضعیف آن شروع می شود که قیمت پایین تری نسبت به انواع دیگر دارد. زعفران پوشال ضعیف دارای کلاله‌ های نازک و شکننده و بسیار ضعیف است و دلایلی مانند ریز بودن پیاز های زعفران و آب و خاک نامناسب باعث به وجود آمدن زعفران پوشال ضعیف می شود.

زعفران پوشال معمولی:

زعفران پوشال معمولی دارای خامه بیشتر است و ضخامت کلاله های زعفران پوشال معمولی و در اندازه متوسط است. زعفران پوشال دارای کلاله ها با فر خوردگی متوسط بوده است.

باید گفت که زعفران پوشال معمولی دارای عطر و طعم بسیار بهتری نسبت به نوع زعفران پوشال ضعیف دارد و حتما با این ویزگی ها دارای قیمت بالاتری نسبت به زعفران پوشال ضعیف است .

زعفران پوشال قلمدار:

زعفران پوشال قلمدار باید گفت که یکی از مرغوب‌ ترین و بهترین نوع زعفران پوشال است. یکی از ویژگی های زعفران پوشال قلمدار داشتن کلاله‌ های زعفران بسیار ضخیم بوده و باید گفت که فرخوردگی بسیار کمتری نسبت به زعفران پوشال معمولی و ضعیف دارد و هم چنین میزان رنگ دهی بیشاری دارد.

زعفران پوشال چه مصارفی دارد؟

از زعفران پوشال در تولید نبات زعفرانی  و پولکی پزی ها ، در تولید سوهان و گز ،  در رستوران ها و کبابی ها و آشپزخانه ها استفاده بسیاری می شود. هم چنین در کارگاه تولید شیرینی و کارخانه های بستنی سازی از زعفران پوشال استفاده بسیاری می شود.

خرید زعفران پوشال

باید گفت که به دلیل مناسب بودن قیمت زعفران پوشال در مصارف خانگی هم استفاده بسیاری از زعفران پوشال می شود.

قیمت زعفران پوشال

همانطور که در بخش های قبل گفته شده، زعفران پوشال انواع مختلفی دارد که قیمت هر کدام با توجه به نوع و کیفیت آن با دیگری متفاوت است. باید گفت که قیمت هر یک کیلو زعفران پوشال با توجه به نوع آن (قلمدار، معمولی، ضعیف) بین 24 الی 26 میلیون تومان متغیر است.

برای اطلاع پیدا کردن از قیمت زعفران پوشال در انواع مختلف آن می توانید با پشتیبان سایت و کارشناسان ماه چین تماس بگیرید.

خرید زعفران پوشال

متاسفانه امروزه تقلب در خرید و فروش زعفران توسط افراد سود جو بسیار افزایش یافته است به همین دلیل است که در خرید زعفران پوشال باید دقت بسیار بالایی داشته باشید و از مکان و فروشگاه های بسیار معتبر خرید زعفران پوشال و انواع دیگر زعفران را انجام دهید.

اما نکته مهم که باید گفت این است که امروزه فروشگاه های آنلاین بسیار معتبری در زمینه های مختلفی فعالیت دارند مانند فروشگاه آنلاین ماه چین که در زمینه فروش انواع زعفران در بهترین کیفیت موجود در بازار سال هاست که فعالیت خود را آغاز کرده است.

شما به راحتی و با اطمینان کامل خرید زعفران پوشال و یا خرید انواع دیگر زعفران را انجام دهید تا محصول مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت موجود در بازار تحویل بگیرید.