خرید پیاز زعفران در سال زراعی ۹۹

آیا دوست دارید وارد کشت زعفران شوید ولی تجربه کافی برای شروع ندارید؟
آیا می‌دانید اگر پیاز شما در سالم‌ترین نوع خود باشد، برداشت زعفران شما بیشتر می‌شود؟
دوست دارید با کشت زعفران درآمد رویایی آن را تجربه کنید؟

چرا به کشت زعفران نیاز داریم؟

زعفران گیاهی کاملا مقاوم به کم آبی و سرما زدگی است و سالیانه تنها به دو یا سه نوبت آبیاری نیاز دارد و تا دمای منفی ۶۵ درجه سانتی گراد می‌‌تواند رشد کند.

وقتی که می‌خواهید زعفران کشت کنید، تصور خود را به این که «زعفران هم مانند سایر گیاه ها است» را تغییر دهید.

شما وقتی وارد کشت زعفران می‌شوید با بازار ۸ میلیارد دلاری آن طرف هستید و این نقطه قوت این گیاه نسبت به سایر گیاه هاست.

آیا در منطقه ای که قرار داریم زعفران کشت می‌شود؟

زعفران در بیشتر مناطق کشور کشت می‌شود و تنها برای استان خراسان نیست. هم اکنون زعفران در استان های همدان، زنجان، قزوین، اردبیل، آذربایجان شرقی، شیراز، لرستان، کرمانشاه، یزد، اصفهان و… کشت می‌شود.
پیشنهاد ما این است که قبل از کاشت زعفران در منطقه خود یک آزمایش خاک از محل کشت تهیه کنید و به کارشناسان ماه‌چین ارسال کنید تا از جهت مناسب بودن زمین مطمئن شوید.

به چه پیاز زعفرانی نیاز داریم؟

اگر پیاز زعفران در شرایط مناسبی قرار داشته باشد، باردهی و گل‌دهی بسیار بالایی دارد.
پیاز زعفران مرغوب باید در زمین اولیه از لحاظ تغذیه‌ای مناسب باشد تا بعد از انتقال به محل کشت جدید امکان برداشت زعفران خشک ۱۵ تا ۲۰ کیلویی را سالیانه در هر هکتار داشته باشد.

 

اگر از آن دسته از افرادی هستید که بدنبال پیاز زعفران مرغوب با کیفیت بالا هستید تیم ماه‌چین با تخصصی چند ساله خود در زمینه‌ی کشت زعفران در خدمت شما عزیزان است.

با توجه بر این که برخی سودجویان پیاز نامرغوب و آلوده را به اسم پیاز مرغوب بفروش میرسانند اعتماد به این دسته از افراد برای خرید پیاز زعفران کمی دشوار شده است.

اما خرید پیاز زعفران از یک برند معتبری مثل ماه چین و استفاده از مشاوره های پس از آن می‌توانید تجربه‌ی لذت بخشی از کاشت، داشت و برداشت زعفران داشته باشید.

مزرعه زعفران

نکات قبل از خرید پیاز زعفران

  • پیاز زعفران بلافاصله بعد از برداشت از خاک تحویل کشاورزان عزیز می شود و همین عامل باعث حفظ کیفیت پیاز و رشد فوق العاده آن خواهد شد .
  • پیاز زعفران را به سراسر کشور ارسال می‌شود.
  • اگر متقاضی پیاز زعفران برای کشت گلخانه‌ای هستید، حتما این مورد را در ثبت سفارش قید کنید.

در صورتی که پیاز زعفران را تهیه کردید، بعد از مطالعه صفحه آموزش صفر تا صد کاشت زعفران، کارشناسان ماه‌چین با ارائه مشاوره در کنار شما خواهند بود.

 

درخواست تماس و مشاوره رایگان

شما عزیزان می‌توانید برای درخواست مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس از ماه چین در فصل کشت زعفران باشید.