خرید حمایتی زعفران از کشاورزان

مجموعه ماه چین با سابقه درخشان در توسعه کشت زعفران، همچون گذشته درصدد رفع موانع کشاورزان در این حوزه است. این مجموعه با در نظر گرفتن یکی از بزرگ‌ترین دغدغه زعفرانکاران یعنی فروش زعفران قصد در رفع آن دارد.

مفتخریم که بگویم ماه چین شرایط خرید حمایتی زعفران از کشاورزان را فراهم کرده است. فروش عمده زعفران به کشاورزان این امکان را می‌دهد که محصول خود را به دو صورت آنی و یا امانی به راحتی و در زمان دلخواه به سرمایه نقدی تبدیل کنند.

خرید آنی زعفران از کشاورزان توسط ماه چین

خرید در یک مرحله و پرداخت آنی پس از دریافت زعفران‌ و تایید کیفیت و تعیین قیمت صورت می‌گیرد. پس از ارزش‌گذاری، مبلغ براساس قیمت روز و نوع محصول به طور کامل توسط مجموعه پرداخت می‌گردد.

 

 

مزایای فروش عمده زعفران به ماه چین

رفع نگرانی و دغدغه کشاورزان زعفران برای فروش محصول خود

تسویه حساب با کشاورزان طی ۳ تا ۵ روز در خرید آنی زعفران

ایجاد پل ارتباطی بین کشاورزان و خریداران

بهترین فرصت برای فروش زعفران در بازار روز و به قیمت روز

اعتماد خریداران به مجموعه ماه چین به دلیل کیفیت و تضمین سلامت محصول

خرید امانی زعفران از کشاورزان توسط ماه چین

مجموعه ماه چین زعفران کشاورزان را به صورت امانی از آن‌ها خریداری می‌کند. خرید امانی زعفران این امکان را برای زعفرانکاران فراهم می‌کند که محصول خود را در فروشگاه اختصاصی ماه چین به مشتریان ویژه و ثابت این مجموعه به فروش برسانند. این فروشگاه اینترنتی، قدرت فروش کشاورزان را به وسعت سراسر ایران گسترش می‌دهد. در این مدل فروش، زعفران به صورت امانت در فروشگاه قرار داده می شود تا به قیمت روز به فروش برسد.

مهم‌ترین مزیت خرید امانی زعفران این است که مجبور به فروش همه‌ی محصول خود و به یک قیمت ثابت نیستید و می‌توانید در طی چند وقت زعفران خود را با قیمت‌های به روز به فروش برسانید.

راه‌های ارتباطی

فروشندگان زعفران برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان می‌توانند از مسیر‌های زیر اقدام کنند:

راه‌های ارتباطی

ارتباط از طریق تلفن

ارتباط از طریق تلگرام

ارتباط از طریق واتساپ

پشتیبانی دوره

پرسش‌های متداول

طبیعتا اولویت با کشاورزان ماه چین است اما فقط مختص به آن‌ها نمی‌باشد. ملاک اصلی همکاری و خرید، کیفیت و سلامت زعفران‌ها است. ماه چین از تمامی زعفران‌کارانی که زعفران تولید شده آن‌ها مورد تایید باشد، خرید زعفران را انجام می‌دهد.

قیمت زعفران براساس قیمت روز زعفران و نوع زعفران شما تعیین می‌شود.

معیار ارزش‌گذاری و در نهایت قیمت زعفران‌ها به نوع زعفران، کیفیت و عیار آن بستگی دارد. مسلما هر چه نوع، ظاهر، رنگ و… بهتر باشد، ارزش زعفران بالاتر است.

اگر قصد فروش آنی زعفران خود را داشته باشید، پس از دریافت زعفران‌ها و تایید کیفیت و قیمت‌گذاری، طی ۳ تا ۵ روز پرداخت کامل صورت می‌گیرد.

نظرات کشاورزان

اگر قصد فروش حمایتی زعفران خود را دارید، با ما تماس بگیرید.