همان طور که می‌دانیم ظروف بسته بندی زعفران در جنس ها و اندازه های مختلفی تولید می‌شود که ظروف کریستال زعفران یکی از پر کاربرد ترین و متنوع ترین نوع از بسته بندی های زعفران است.

ظرف کریستال زعفران، نوعی از ظروف بسته بندی زعفران است که به دلیل زیبایی خاصی که دارد در بین افراد از جایگاه بالایی برخوردار است و بسیار کاربردی است. چرا که ظروف کریستال زعفران همان زیبایی و شفافیت ظروف شیشه ای زعفران را دارند اما به دلیل شکننده نبودن بیشتر مورد استفاده برای بسته بندی قرار می گیرند.

نام دیگر ظروف کریستالی زعفران ظروف پلیمری زعفران است که در ترکیبات ساخت این نوع ظروف از پلی استایرن استفاده می شود که با مواد دیگر ترکیب می‌شود.

بسته بندی کریستالی زعفران

ظرف کریستال زعفران چه ویژگی هایی دارد؟

  • یکی از ویژگی های این ظروف داشتن شفافیت بسیار بالا نسبت به ظروف پلاستیکی است
  • پر کاربرد بودن ظرف کریستال زعفران به دلیل شفافیت بالا
  • ایجاد ارزش افزوده بالا روی زعفران
  • وزن نسبتا کم این ظروف نسبت به ظروف شیشه ای

برخی از افراد هستند که علاقه شدیدی به ظروف و بسته بندی شیشه ای برای زعفران دارند چرا که معتقد هستند زیبایی های زعفران باید به نمایش گذاشته شود اما ظروف شیشه ای به دلیل شکننده بودن کمی ریسک پذیرند به همین دلیل پیشنهاد ما به شما ظروف کریستالی است که می‌توانید جایگزین ظروف شیشه ای کنید.

انواع ظرف کریستالی

قیمت ظروف کریستال زعفران

یکی از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت ظروف کریستال اندازه و سایز این ظروف است که هر چه اندازه این ظروف کریستالی بزرگ تر باشد قیمت آن هم بیشتر است. برای اطلاع پیدا کردن از قیمت ظروف کریستال با واحد پشتیبانی تیم ماه چین تماس بگیرید.

خرید ظرف کریستال زعفران

خرید ظروف بسته بندی برای زعفران مقداری دشوار است چرا که زعفران خود یک گیاه بسیار منحصر به فرد است و بسته بندی آن هم باید بسیار زیبا و شکیل باشد تا زیبایی های زعفران را به نمایش بگذارد که در این شرایط پیشنهاد ما به شما خرید ظرف کریستال برای زعفران است.

مجموعه ماه چین فعالیت خود را در زمینه فروش ظروف بسته بندی زعفران آغاز کرده است اگر که در نظر دارید برای بسته بندی زعفران خود از ظروف کریستالی استفاده کنید ماه چین می تواند انتخاب عالی برای شما باشد به این صورت که شما به راحتی می‌توانید به مقدار دلخواه در انواع طرح های مختلف ظروف کریستال را برای بسته بندی زعفران خود تهیه کنید.

خرید عمده ظروف کریستال برای زعفران

اگر که شما در زمینه تولید و بسته بندی زعفران به صورت گسترده فعالیت می کنید و نیازمند خرید عمده ظروف بسته بندی زعفران هستید فقظ کافی است که با کارشناسان و واحد پشتیبانی مجموعه ماه چین تماس بگیرید.