خرید زعفران نگین

نمایش کالاهای موجود

ترتیب

خرید زعفران نگین به چه صورت است؟ از آن جایی که تقریبا همه ما می دانیم زعفران گران ترین ادویه جهان است که طرفداران بسیار زیادی در سطح دنیا دارد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و باید گفت که پادشاه ادویه ها نامیده شده است. زعفران انواع مختلفی دارد از جمله زعفران نگین که یکی از پر طرفدار ترین مدل های زعفران است.

زعفران نگین چیست؟

زعفران سرگل و زعفران نگین بسیار شبیه هم هستند که تفاوت این دو نوع زعفران در کلاله های آن ها است. کلاله های زعفران نگین نسبت به زعفران سرگل درشت تر بوده و به صورت اتویی و صاف (با دستگاه زعفران خشک کن) خشک شده اند.

باید گفت که زعفران نگین با توجه به کیفیت و درشت تر بودن کلاله ها به دو دسته زعفران نگین معمولی و زعفران سوپر نگین دسته بندی می‌شوند که زعفران سوپر نگین دارای بالا ترین کیفیت و بالا ترین قیمت در سطح بازار است.

 زعفران نگین چه مشخصاتی دارد؟

  • کلاله های زعفران نگین کاملا از هم جدا هستند
  • زعفران نگین خوش رنگ و قرمز یک دست است
  • قلم های زعفران نگین درشت است
  • کلاله ها فر خوردگی ندارد و یا بسیار کم دارد

انواع زعفران نگین

  1. شبه نگین
  2. نگین معمولی
  3. سوپر نگین

زعفران شبه نگین

باید گفت که زعفران شبه نگین به نوعی بین زعفران نگین و زعفران پوشال می باشد. این نوع از زعفران نگین ظاهری زیبا داشته و قیمت مناسب تر و پایین تری نسبت زعفران نگین و سوپر نگین دارد به همین علت است که طرفدار بسیاری دارد.

در زعفران شبه نگین، کلاله های زعفران کاملا از هم جدا هستند و انتهای کلاله ها سفید نیست و باید گفت که رشته ها در زعفران شبه نگین دارای شکستگی و فر خوردگی هستند. زعفران شبه نگین در بین انواع زعفران نگین قیمت پایین تری دارد

زعفران نگین معمولی و سوپر نگین

زعفران نگین معمولی و سوپر نگین شبیه به هم هستند فقط با این تفاوت که کلاله های زعفران نگین معمولی، ریز تر و نازک تر بوده و قیمت پایین تری نسبت به زعفران سوپر نگین دارد. و زعفران سوپر نگین دارای کلاله های بسیار درشت تر و صاف تر است و در انواع زعفران نگین دارای بالا ترین قیمت است.

قیمت و خرید زعفران نگین

قیمت زعفران نگین با توجه به انواع آن (شبه نگین، نگین، سوپر نگین) متغیر بوده، یعنی به این صورت که قیمت زعفران نگین بستگی به نوع و انواع آن دارد که باید گفت رنج قیمت 1 کیلو زعفران نگین بین 30 میلیون تومان تا 40 میلیون تومان است. برای اطلاع از قیمت های دقیق می توانید با پشتیبان ماه چین تماس بگیرید.

خرید زعفران نگین

برای خرید زعفران نگین می توانید از طریق مراجعه به صفحه خرید ماه چین و یا از طریق تماس با پشتیبانان و کارشناسان سایت سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان زعفران خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. برای خرید زعفران نگین نکاتی که باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که ، زعفرانی که خریداری می کنید حتما باید اصل و تازه باشد به همین دلیل است که باید زعفران خود را از یک فروشگاه معتبر و شناخته شده خریداری کنید.

چرا خرید زعفران نگین از ماه چین

ماه چین یک مجموعه کامل از صفر تا صد کشت و برداشت و خرید انواع زعفران است که خود با داشتن مزرعه های بسیار زعفران هرساله زعفران های تازه برای فروش به شما عزیزان دارد و شما به هیچ عنوان شاهد زعفران کهنه در این مجموعه نیستید. به همین دلیل شما با خرید زعفران مورد نظر خود از ماه چین خیال راحتی از اصل بودن و تازه بودن زعفران خود دارید.