زعفران نگین

نمایش کالاهای موجود

ترتیب

زعفران نگین یکی از انواع پرفروش ترین انواع زعفران است که مشتریان زیادی را جذب خود کرده است. خرید زعفران نگین اصل با قیمت مناسب و واقعی شاید کمی سخت باشد اما غیر ممکن نیست. شرکت ماه‌چین طی چند سال سابقه در بحث تولید زعفران و خرید و فروش زعفران نگین مستقیم از کشاورز ، توانسته بخشی از نیاز زعفران داخل و خارج را رفع کند.

خرید زعفران نگین اتویی و صادراتی

برای خرید زعفران نگین می توانید از طریق مراجعه به صفحه خرید ماه چین و یا از طریق تماس با پشتیبانان و کارشناسان سایت سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان زعفران خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. برای خرید زعفران نگین نکاتی که باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که ، زعفرانی که خریداری می کنید حتما باید اصل و تازه باشد به همین دلیل است که باید زعفران خود را از یک فروشگاه معتبر و شناخته شده خریداری کنید.

انواع زعفران نگین شامل :

  1. شبه نگین
  2. نگین معمولی
  3. سوپر نگین

زعفران شبه نگین

باید گفت که زعفران شبه نگین به نوعی بین زعفران نگین و زعفران پوشال می باشد. این نوع از زعفران نگین ظاهری زیبا داشته و قیمت مناسب تر و پایین تری نسبت زعفران نگین و سوپر نگین دارد به همین علت است که طرفدار بسیاری دارد.

در زعفران شبه نگین، کلاله های زعفران کاملا از هم جدا هستند و انتهای کلاله ها سفید نیست و باید گفت که رشته ها در زعفران شبه نگین دارای شکستگی و فر خوردگی هستند. زعفران شبه نگین در بین انواع زعفران نگین قیمت پایین تری دارد

زعفران نگین معمولی و سوپر نگین

زعفران نگین معمولی و سوپر نگین شبیه به هم هستند فقط با این تفاوت که کلاله های زعفران نگین معمولی، ریز تر و نازک تر بوده و قیمت پایین تری نسبت به زعفران سوپر نگین دارد. و زعفران سوپر نگین دارای کلاله های بسیار درشت تر و صاف تر است و در انواع زعفران نگین دارای بالا ترین قیمت است.

قیمت زعفران نگین درجه یک

بسیاری از افراد به دنبال قیمت زعفران نگین در مشهد هستند اما بهتر است بدانید عوامل زیادی بر روی قیمت زعفران تاثیر دارد و ملاک قیمت گذاری بازار مشهد نیست و به بازار داخلی کشور بستگی دارد! قیمت زعفران نگین اتویی و پرسی در پایان سال ۱۴۰۱ حداقل کیلویی ۳۸ میلیون تا کیلویی ۴۰ میلیون تومان بوده است.  قیمت کیلویی یا گرمی زعفران نگین با توجه به انواع آن (شبه نگین، نگین، سوپر نگین) متغیر است. برای اطلاع از قیمت های دقیق می توانید با پشتیبان ماه چین تماس بگیرید.

زعفران نگین چه مشخصاتی دارد؟

  • کلاله های زعفران نگین کاملا از هم جدا هستند
  • زعفران نگین خوش رنگ و قرمز یک دست است
  • قلم های زعفران نگین درشت است
  • کلاله ها فر خوردگی ندارد و یا بسیار کم دارد

چرا خرید زعفران نگین از ماه چین

ماه چین یک مجموعه کامل از صفر تا صد کشت و برداشت و خرید انواع زعفران است که خود با داشتن مزرعه های بسیار زعفران هرساله زعفران های تازه برای فروش به شما عزیزان دارد و شما به هیچ عنوان شاهد زعفران کهنه در این مجموعه نیستید. به همین دلیل شما با خرید زعفران مورد نظر خود از ماه چین خیال راحتی از اصل بودن و تازه بودن زعفران خود دارید.

برای خرید زعفران نگین عمده نیاز به مشاوره دارید؟

میتوانید از طریق شماره تماس درج شده و یا ارسال پیام به صفحات اجتماعی ما، پاسخ سوال خود را از مشاورین ماه‌چین بگیرید.

02191012322