خرید انواع ظرف خاتم زعفران

ظرف خاتم زعفران جز آن دسنه از بسته بندی هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از تولید کننده های زعفران برای بسته بندی زعفران خود، از ظروف خاتم زعفران استفاده می‌کنند.

ظروف خاتم کاری زعفران بیشتر مورد استفاده‌ی افرادی که در زمینه صادرات فعالیت دارند قرار می‌گیرد. چرا که هنر خاتم و ظرف خاتم زعفران نشان گر اصالت است و هنر ایران و ایرانی را به رخ جهانیان می‌کشد. همان طور که می‌دانیم، در بین ما ایرانیان ظرف های خاتم جز پر کاربرد ترین ظروف بسته بندی هستند و حتی این نوع ظروف به دلیل جلوه و زیبایی زیاد در بین گردشگران خارجی هم طرفداران خود را دارد.

خرید انواع ظرف خاتم زعفران

انواع طرح ظرف خاتم زعفران

ظرف خاتم زعفران در انواع طرح ها و جنس های مختلفی تولید می‌شوند که در ادامه می‌خواهیم به معرفی آن ها بپردازیم:

ظروف فلزی خاتم کاری

قوطی خاتم زعفران و یا همان ظروف فلزی خاتم، به دلیل ظاهر زیبایی که دارند و هم چنین قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن ها انتخاب بسیار مناسبی برای ظروف بسته بندی زعفران هستند و طرفداران بسیاری هم دارند و اغلب ما در بازار دیده ایم که زعفران ها را در ظروف فلزی خاتم کاری شده به فروش می‌رسانند.

نکته قابل ذکر این است که طرح خاتم این قوطی های فلزی به صورت چاپی است و طرح خاتم بر روی این ظروف فلزی چاپ می‌شود.

ظروف خاتم زعفران

ظرف خاتم کاری چوبی 

ظروف چوبی خاتم کاری شده اصلی ترین نوع ظرف های خاتم هستند که توسط هنر دست به وجود می‌آیند به همین دلیل است که در مقایسه با قیمت ظروف خاتم زعفران گران تر هستند.

خاتم کاری بیشتر در شهر های شیراز و اصفهان انجام می‌شود و مرکز هنر خاتم این دو شهر است که در شهر های دیگر هم توزیع می‌شود. این نوع از ظروف چوبی خاتم برای هدیه دادن بسیار مناسب است اگر که قصد هدیه دادن به یک فرد عزیزی را دارید پیشنهاد ما به شما پک هدیه زعفران با بسته بندی خاتم کاری شده است.

جعبه چوبی برای زعفران

بعلاوه ظروف بسته بندی یک مدل جعبه های چوبی هم وجود دارد که شما میتوانید از آن برای زیبایی بیشتر بسته بندی زعفران خود و هم چنین نگهداری از ظروف بسته بندی از این نوع جعبه های چوبی استفاده کنید.

ظروف چوبی خاتم برای زعفران

برچسب خاتم برای ظروف

برخی از ظروف بسته بندی هستند که از برچسب های طرح خاتم برای آن ها استفاده شده است که این مدل قیمت بسیار کمتری نسبت و به سایر ظروف خاتم دارند و بسیاری از افراد از این نوع بسته بندی استفاده می کنند.

خرید ظرف خاتم کاری برای زعفران

اگر که در زمینه تولید زعفران فعالیت دارید و قصد خرید ظروف بسته بندی زعفران را دارید ماه چین می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد چرا که شما می‌توانید با نازلترین قیمت حتی خرید ظروف عمده خاتم برای زعفران را هم انجام دهید برای مشاوره خرید کافی است که با واحد پشتیبانی سایت تماس بگیرید.