پشتیبانی ماه چین
پشتیبانی ماه چین
مسعود قیطاسی

سلام، مسعود قیطاسی هستم.

به شما کمک میکنم که متناسب با علاقه خود، کشت نوین زعفران را آغاز کنید.

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

0910-867-4688

آموزش رایگان کاشت زعفران در اینستاگرام ماه‌چین

طرح توجیهی کاشت زعفران + دانلود رایگان طرح توجیهی

۱۱ خرداد ۱۳۹۹
زمان مطالعه: دقیقه
دسته‌بندی ها:

یک سرمایه‌گذاری خوب باید از پشتوانه‌ی آگاهی برخوردار باشد در غیر این صورت محکوم به شکست است. آگاهی به جزئیات و آمار‌های دقیق عامل مهمی در هر پروژه‌ است. ماه‌چین برای افزایش آگاهی بخشی شما نسبت به ابعاد فنی، مالی، بازاری کاشت زعفران، طرح توجیهی کاشت زعفران را برای شما مخاطب عزیز مهیا کرده است.

شما با این طرح می‌توانید یک دید همه‌جانبه نسبت به ابعاد مختلف راهی که در پیش دارید به‌دست آورید. این دید همه‌جانبه به شما کمک می‌کند با یک تفکر مبتنی بر واقعیت گام بردارید و اسیر حواشی و خیال‌بافی‌ها نشوید. هم‌چنین با طرح توجیهی کاشت زعفران مسیر رو به روی خود را به وضوح خواهید شناخت و به بی‌راهه نخواهید رفت.

بررسی مسیر کلی کاشت زعفران

شما به منظور کاشت زعفران مانند هر کسب و کار دیگر مبتنی بر کشاورزی باید سه مرحله کاشت، داشت و برداشت محصول را در بگیرید و خود را برای هر مرحله آماده کنید و الا غافل‌گیر شده و ضرر خواهید کرد.

طرح توجیهی کاشت زعفران

کاشت زعفران

فرایند کاشت زعفران مربوط به قسمت سرمایه‌گذاری اولیه کسب و کار است و شما برای این‌که در طی چند سال بازدهی عالی از مزرعه خود دریافت کنید باید به جزئیات اهمیت داده و از اصول اولیه و پایه کاشت زعفران مانند انتخاب زمین مناسب، آب کافی، انتخاب پیاز مناسب و کوددهی کافی پیروی کنید.

یادمان باشد این عملکرد خوب و تلاش ماست که نتیجه کار ما را مشخص می‌کند نه بخت واقبال که بحث آن در میان برخی افراد رواج یافته است.

نگه‌داری از مرزعه زعفران

این قسمت از کار مربوط به حفظ مزرعه از آسیب‌ها، آفات و تغذیه مناسب خاک و پیاز‌های زعفران است. در این مرحله نیز باید با آگاهی از نیاز‌های مزرعه زعفران به نگه‌داری از آن مشغول شویم و هرچه بیشتر به مزرعه خود اهمیت دهیم و به شغلمان عشق بورزیم بازدهی قابل توجهی نصیب ما خواهد شد.

بسیاری از کشاورزان با نادیده گرفتن این مرحله منجر به کاهش بازدهی مزرعه خود می‌شوند و هرساله با تضعیف پیاز و زمین مورد استفاده آن‌ها سود حاصله کمتری نصیب‌شان می‌شود.

برداشت زعفران

در این مرحله باید با تعهد و نظم به برداشت محصول اقدام کنیم و نسبت به فرایند خشک کردن و دیگر قسمت‌های کار اقدام کنیم. دیدن گلبرگ‌های دلفریب زعفران در لحظات صبحگاهی خستگی‌های شما را از بین خواهد برد.

شرح تمام مراحل کشت زعفران از ۰ تا ۱۰۰ به صورت تخصصی و مبتنی بر تجربه در سایت ماه‌چین موجود است و شما می‌توانید با صرف اندکی از وقت ارزشمندتان از این اطلاعات بهره‌مند شوید.

ماه‌چین نه تنها در تمام مراحل کاشت با شماست به‌علاوه در ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مراحل پس از کاشت شامل تجارت،  صادرات و راه‌یابی شما یه بازار نیز همراهتان خواهد بود. این مسیر با همراهی ما کوتاه‌تر خواهد شد و از اشتباه و خطا مبرا خواهید بود چراکه ما این راه را رفته‌ایم و شما نیز با کمک ما خواهید توانست.

 

دانلود رایگان طرح توجیهی کاشت زعفران

شما می‌توانید در کنار بررسی این طرح و نگاه موشکافانه به مسائل آماری قید شده از تجربیات افراد با تجربه در کار کشت زعفران نیز استفاده کنید تا با آگاهی عمیقی که به دست می‌آورید قدم در این راه بگذارید.

برای دانلود رایگان طرح توجیهی زعفران لطفا فرم زیر را پر کنید و بلافاصله طرح توجیهی زعفران را دانلود کنید.