همدان یکی از جاهاییه که تیم فنی ما عاشق اون هست.

آب و هوا و شرایطی محیطی همدان برای کشت زعفران فوق‌العاده است.

اولین بار که برای کشت زعفران به همدان اومدیم فکر نمی‌کردیم که شرایط این استان تا این حد برای کشت زعفران خوب باشه و بتونیم زعفران خوبی برداشت کنیم اما همدان تونست ما رو غافل‌گیر کنه. حالا همدان یکی از بهترین ‌و مرغوب‌ترین زعفران‌های ایران رو تولید می‌کنه.

مزرعه ماه‌چین واحد همدان در دو زمینه تولید پیاز زعفران و تولید زعفران مرغوب فعالیت داره و در واقع زعفران و پیاز زعفران مورد نیاز مناطق سردسیر و منطقه غرب کشور رو پوشش می‌ده.

ما تو شهرهای مختلفی از همدان زعفران کشت کردیم و چند واحد از مزارع مجموعه ماه چین هم در داخل این استان قرار داره و به سبب همین تمرکز در استان و به منظور کاهش هزینه‌های تولید واحد فراوری و بسته‌بندی زعفران ماه‌چین رو به این استان انتقال دادیم.

حالا ما تو همدان واحدهای تولید و بسته‌بندی زعفران و تولید پیاز زعفران داریم و امیدواریم روزی برسه که واحد اصلی صادراتی‌مون رو هم به همدان منتقل کنیم تا از موقعیت استراتژیکش بتونیم استفاده کنیم.

دفتر پشتیبانی و دفتر واحد مزرعه ماه‌چین در همدان آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان و علاقمندان به کسب و کار زعفران است. همچنین شما عزیزان می‌توانید برای خرید زعفران اصل از سر مزرعه از طریق راه‌های ارتباطی مجموعه با ما در تماس باشید.

اگر قصد بازدید از مزرعه‌ی زعفران کشاورز «ماه‌چین واحد همدان» را دارید برای هماهنگی با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۲۳۲۲ تماس بگیرید.