خرید پک هدیه زعفران برای کادو و سوغات ( زعفران کادویی‌)

پک هدیه زعفران انتخابی منحصر به فرد است که هر کسی می‌تواند از این پک ها به عنوان هدیه به افراد خاص استفاده کند. چرا که زعفران یک ادویه بسیار ارزشمند و کارآمد است که در تمامی خانه ها از جایگاه بسیار والایی بر خوردار است. اگر شما قصد هدیه دادن به یک فرد خاص را دارید و می‌خواهید که هدیه شما تا همیشه در ذهن آن شخص ماندگار شود پیشنهاد ما به شما پک هدیه زعفران ماه چین است که در ادامه می خواهیم شما را با ویژگی های این محصول خاص آشنا کنیم.

پک هدیه زعفران در چه انواعی موجود است؟

ظروف کریستال

ظروف کریستالی جز آن دسته از ظروف های پر طرفدار برای بسته بندی زعفران هستند که به دلیل زیبایی و شفافیت منحصر به فرد آن افرادی زیادی طرفدار آن هستند. از ویژگی های این نوع بسته بندی زعفران می توان به شفافیت بالا نسبت به ظروف و بسته بندی پلاستیکی، وزن نسبتا کم ظروف کریستالی و کاربردی بودن آن به دلیل شفافیت اشاره کرد.

 

ظروف خاتم

ظروف خاتم یعنی به نمایش گذاشتن هنر اصیل ایرانی برای تمامی افراد حتی برای کشور های دیگر. ظروف خاتم یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب بسته بندی زعفران برای صادرات آن به کشور های مختلف است. چرا که زعفران یک گیاه بسیار ارزشمندی است و  باید به بهترین شکل ممکن برای صادرات به کشور های دیگر عرضه شود به طوری که اصیل بودن زعفران ایرانی در بین تمامی افراد جهان مشخص شود.

اگر که می خواهید در زمینه صادرات زعفرات فعالیت کنید پیشنهاد تیم ماه چین به شما انتخاب ظروف خاتم برای زعفران است. ظروف خاتم در چند ابعاد دایره ای، مستعطیلی و چند ضلعی وجود دارد که شما طبق سلیقه خود می توانید خریداری کنید.

از ویژگی های این نوع بسته بندی زعفران هم می توان به استحکام بالای آن، مقاوم بودن در برابر ضربه و زیبایی خاص آن اشاره کرد. قیمت ظرف خاتم بستگی به وزن و اندازه آن دارد هرچه ظروف کوچک تر باشند به مراتب قیمت آن هم کمتر است.

جعبه کادویی زعفران

پک هدیه زعفران

زعفران برای کادو و سوغات

 

ظروف چوبی

ظروف چوبی در اصل باکس ها یا همان جعبه های چوبی ای هستند که ظروف خاتم و ظروف کریستالی در داخل آن برای پک هدیه زعفران قرار می‌گیرند و از آسیب دیدن و شکستگی و خرابی بسته بندی زعفران جلوگیری می کنند.

 

خصوصیات پک هدیه زعفران

پک هدیه زعفران باید بسیار شکیل باشد و جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد زیرا پک هدیه زعفران باید به نحوی باشد که به بهترین شکل محصول را نشان دهد. همان طور که گفته شد زعفران یک گیاه بسیار ارزشمند است و بسته بندی آن هم باید بسیار ارزشمند باشد. برخی از افراد هستند که در کنار زعفران از اقلام جانبی مانند:هاونگ، قوری و آسیاب زعفران استفاده می کنند که تمامی این موارد بستگی به سلیقه شخصی شما دارد.

پک هدیه زعفران لوکس

سخن پایانی

انتخاب ظروف بسته بندی زعفران یکی از مهم ترین کار هایی است که شما باید در آن دقت بالایی داشته باشید چرا که ظروف بسته بندی هر محصولی نشان دهنده زیبایی ها و ارزش والای آن محصول است.