جناب آقای مهدی قلیزاده ساکن مشکین شهر اردبیل است که در سال 1401 شروع کشت زعفران در متراژ 1 هکتار را آغاز کرده است. شروع آشنایی جناب قلی زاده از طریق پیج اینستاگرام ماه چین بوده که ایشان ابتدا تصمیم به دیدن دوره آموزشی جامع داشتند که در شروع و روند کار تاثیرات بسیار مثبت در کشت ایشان داشته است.

هدف کشت زعفران جناب آقای مهدی قلیزاده صادرات آن است و به همین دلیل باید زعفران سوپر نگین تولید کند چرا که زعفران سوپر نگین بهترین نوع زعفران برای صادرات به کشور های خارجی است و در این راستا نیز ما همراه ایشان هستیم. گفتنی است که امسال یعنی در سال 1402 هم آقای قلی‌زاده متراژ 1 هکتار به کشت خود اضافه کرده است.

مواردی که باعث افزایش کیفیت زعفران می‌شود استفاده صحیح از فرمول های کودی ماه چین و هم چنین استفاده از دستگاه خشک کن برای خشک کردن کلاله های زعفران است چرا که دستگاه های خشک کن کلاله های زعفران را به بهترین شکل ممکن خشک کرده و باعث افزایش کیفیت و در نتیجه افزایش قیمت زعفران شما می‌شود.

شما را دعوت می کنیم به دیدن بخشی از صحبت های جناب اقای مهدی قلی زاده در رابطه با همکاری با تیم ماه چین:

برداشت 5 و نیم کیلو زعفران خالص در سال اول کشت زعفران

جناب آقای قلیزاده هم جز آن دسته از کشاورزان موفق مجموعه ماه چین است که توانسته با استفاده از راهنمایی ها و پکیج های کودی مجموعه ماه چین و مهم تر از همه مدیریت عالی و کشت اصولی خود به برداشت پنج و نیم کیلو زعفران خالص در سال اول کشت مزرعه خود برسد. باید گفت که کم نیستند کشاورزان عزیزی مانند جناب آقای قلی زاده که توانسته اند با تکیه بر مدیریت اصولی خود به همراه استفاده از تجربیات و توصیه های مهندسین ماه چین به برداشت های بسیار عالی از مزرعه زعفران خود در سال اول کشت برسند.

اگر شما هم می خواهید جز کشاورزان موفق ماه چین باشید فقط کافیست که اولین راه ارتباطی را با تیم مجرب ما برقرار کنید.

 

اگر قصد بازدید از مزرعه‌ی زعفران کشاورز «آقای قلی زاده» را دارید برای هماهنگی با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۲۳۲۲ تماس بگیرید.