خرید پیاز زعفران در مشهد

در این مقاله ما قصد داریم که شما را با شرایط خرید پیاز زعفران در مشهد آشنا کنیم اگر که قصد کشت زعفران در مشهد را دارید و می‌خواهید که شرایط خرید پیاز زعفران در مشهد را بدانید، توصیه می کنیم که خواندن این مقاله را از دست ندهید.

همه ما می‌دانیم که مشهد مهد زعفران ایران است و بیشترین مقدار زعفران در خراسان رضوی کشت و تولید می‌شود. تقریبا می توان گفت بیشتر افراد شهر های استان خراسان رضوی مانند: تربت جام، تربت حیدریه، کاشمر، قوچان، فریمان و… مشغول به کشت و پرورش زعفران و هم چنین خرید و فروش پیاز زعفران به تمامی نقاط کشور هستند.

خرید پیاز زعفران در مشهد

خرید پیاز زعفران در مشهد

نحوه خرید پیاز زعفران به این صورت است که افراد بسیار زیادی مانند کشاورزان، فروشنده های آنلاین ، فروشگاه ها و مجموعه های بسیاری مانند ماه چین وجود دارند که مشغول به خرید و فروش پیاز زعفران در مشهد هستند که شما می‌توانید از طریق این فروشنده ها پیاز زعفران مشهد را خریداری کنید.

این را باید به خاطر داشته باشید که پیاز زعفران پایه و اساس مزرعه زعفران است و تمامی راندمان مناسب مزرعه زعفران بستگی به نوع و کیفیت و سالم بودن پیاز زعفران دارد به همین دلیل است که باید در خرید پیاز زعفران سالم و با کیفیت از فروشگاه های معتبر و قابل اعتماد دقت بالایی به خرج داد.

انواع پیاز زعفران در مشهد

پیاز های زعفران از نظر نوع، انواع مختلفی ندارند اما از نظر کیفیت با هم متفاوت هستند و درجه بندی می‌شوند. بهترین نوع پیاز زعفران نوعی است که قارچ و کنه نداشته باشد و حتما ضد عفونی شده باشند

هم چنین پیاز های زعفران از نظر سایز و اندازه هم با هم متفاوت اند و به‌ سه دسته نقسیم بندی می‌شوند. دسته اول پیاز های سایز ریز هستند که برای کشت خیلی توصیه نمی‌شود چون که زمان به گل دهی رسیدن آن ها بسیار طولانی است.

دسته دوم پیاز های زعفران سایز متوسط هستند که برای کشت زعفران به روش خاکی مناسب بوده و بسیاری از کشاورزان از پیاز سایز متوسط برای کشت های هکتاری و تناژ بالا استفاده می‌کنند.

و در آخر هم دسته سوم یعنی پیاز های زعفران سایز درشت هستند که این پیاز ها، مناسب برای کشت زعفران گلخانه ای است و برای سایر روش های کشت زعفران توصیه نمی‌شود.

قیمت پیاز زعفران در مشهد

قیمت پیاز زعفران بر حسب همان سه دسته ای که در بخش قبلی نام بردیم (پیاز سایز ریز، پیاز سایز متوسط، پیاز سایز درشت) مشخص می‌شود به این صورت که پیاز زعفران سایز ریز قیمت پایین تری نسبت به دو مدل دیگر دارد و پیاز زعفران سایز درشت گران تر و کمیاب تر از سایز ریز و متوسط است.

عوامل دیگری هم مانند با خاک یا بدون خاک بودن پیاز زعفران، ضد عفونی کردن و… هم در نحوه قیمت گذاری و دسته بندی پیاز های زعفران تاثیر مستقیم دارد.

خدمات کاشت و فروش پیاز زعفران در شهر شما

با مشاوره رایگان ماه چین مزرعه نوین خود را احداث کنید.
اطلاعات بیشتر

به دلیل اینکه قیمت فروش پیاز زعفران متغییر بوده و آپدیت می‌شود نمی‌توان قیمت دقیق را مشخص کرد برای اطلاع پیدا کردن از قیمت های روز پیاز زعفران می توانید با پشتیبانی و کارشناسان مجموعه ماه چین تماس بگیرید و یا در این قسمت کلیک کنید تا قیمت های روز پیا زهای زعفران را مشاهده کنید.

خرید پیاز زعفران ماه چین در مشهد

ماه چین یک مجموعه بسیار بزرگ در زمینه کشت زعفران و فروش پیاز زعفران و هم چنین کشت زعفران در مشهد است که شما به راحتی می توانید پیاز زعفران مورد نیاز خود را در هر مقدار که نیاز دارید (حتی در مقدار های تناژ بالا برای کشت های هکتاری) با ضمانت نامه و فاکتور خرید تهیه کنید.

مجموعه ماه چین در شهر تربت حیدریه، دارای مزرعه مادری زعفران است که تمامی سفارشات پیاز های زعفران شما مستقیم از سر مزرعه های زعفران ارسال می‌شود به همین دلیل است که شما می توانید با خیالی راحت از سالم بودن پیاز های زعفران ماه چین خرید خود را انجام دهید.

سخن پایانی:

همان طور که در ابتدای محتوا گفته شد پیاز زعفران پایه و اساس مزرعه زعفران است و بهتر است از جایی پیاز ها را تهیه کرد که از سالم بودن پیاز ها اطمینان حاصل کرد.

نظر کارشناسان ماه چین این بوده که بهتر است پیاز های زعفران را مستقیما از سر مزرعه و به صورت تازه یعنی انبار داری نشده تهیه کرد که مشکلی در راندمان مزرعه زعفران به وجود نیاید.

برای خرید پیاز های زعفران ماه چین با پشتیبانی و کارشناسان ماه چین تماس بگیرید