×
ll

همین الان در قرعه کشی ماهانه ماه چین شرکت نمایید

و برنده یک مثقال زعفران ناب ایرانی شوید.

خرید زعفران از مزرعه

زعفران درجه یک و تازه را بدون واسطه از مزرعه خرید کنید!

خرید مستقیم زعفران از مزرعه، طبیعتاً خیلی بهتر از خرید زعفرانی هست که از چندین واسطه میگذره و درنهایت به مصرف کننده نهایی می‌رسه. زعفرانی که از ماه‌چین به دست شما میرسه تفاوت خیلی زیادی با سایر زعفران ها داره چون ما تمام فصول سال مشغول مراقبت از مزرعه‌مون هستیم تا بجای استفاده کود و سموم شیمیایی، بتونیم به‌صورت ارگانیک محصولمون رو پرورش بدیم. پس با خیال راحت می‌تونید کیفیت و طعم واقعی زعفران رو با خرید از ما تجربه کنید.

محصولات ماه‌چین

زعفران دسته یا دختر پیچ

ناموجود تا فصل برداشت
دیگران درباره زعفران ماه‌چین چه می‌گویند؟
پارسا ایرانپور
از شهر همدان
سولماز آفاقی
از شهر کرج

زعفران اصل چه ویژگی‌هایی داره؟

مزه تلخی دارد

شما می‌توانید زعفران اصل رو با مزه کردن آن تشخیص دهید که مزه تلخی دارد و نباید مزه ای غیر از آن مثل مزه شور یا شیرین بدهد.

سرعت رنگ‌دهی پایینی دارد

برخلاف چیزی که خیلی‌‌ها فکر می‌کنند زعفران اصل سرعت رنگ‌د‌هی پایینی دارد، علت آن هم این است که زعفران با افزودنی ها و ترکیب هایی مثل رنگ مصنوعی اسپری نشده باشد.

سر شاخه های زعفران شیپوری شکل هستند

اگر به سرشاخه های رشته‌ی زعفران نگاه کنید، زعفران باید شیپوری شکل باشد. این کار برای این است که بتوانید موادی مثل گلرنگ، کلاله ذره و... را از زعفران تشخیص دهید.

زعفران چرب نیست

رشته های زعفران را بین کاغذ کاهی و یا روزنامه قرار دهید. اگر روی کاغد روغن و چربی مشاهده کردید، زعفران تقلبی است اما اگر زعفران پودر شد زعفران اصل می‌باشد.

تیم ماه‌چین هر لحظه آماده پاسخ به سوالات شماست

ما در تلگرام و واتس آپ، هر لحظه از شبانه روز به جز وقت هایی که خوابیم آماده پاسخ دادن به سوالات و راهنمایی به شما عزیزان هستیم